Вчені: Шизофренія є результатом еволюції людського мозку

Група американських дослідників прийшла до висновку про те, що шизофренія є побічним результатом людської еволюції. Психічний розлад не є збитковим, так як шизофренію слід визнати невід’ємною частиною розвитку психіки, що породжує часом унікальні творіння скульпторів, художників, композиторів.

В науковому журналі Biological Psychiatry опублікована стаття групи американських дослідників Каліфорнійського університету Сан-Дієго. У досить об’ємному матеріалі вчених висловлюється обґрунтована точка зору на тему, яка довгі роки вважалася вузькопрофільною. Шизофренія, як побічний продукт активної розумової діяльності людини, не є згубним явищем, так як була набута людством разом зі здібностями мислити і говорити, вважають фахівці.

Аутисти, здатні перемножувати трьох – і чотиризначні числа і витягувати квадратний корінь, паралельно запам’ятовуючи 5-10 сторінок друкованого тексту, також як і шизофреніки, мають право на прояв поваги до них, як до неординарних особистостей.
Душевний розлад психіки дозволяє багатьом з таких людей творити, створюючи картини, музичні та літературні твори. Саме висока стадія еволюції мозку, разом зі здібностями використовувати мову і пізнавати навколишній світ і вплинула на появу шизофренії як окремого виду сталого захворювання.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh