Авторські статтіТехно

Вчені: Шизофренія є результатом еволюції людського мозку

Група американських дослідників прийшла до висновку про те, що шизофренія є побічним результатом людської еволюції. Психічний розлад не є збитковим, так як шизофренію слід визнати невід’ємною частиною розвитку психіки, що породжує часом унікальні творіння скульпторів, художників, композиторів.

В науковому журналі Biological Psychiatry опублікована стаття групи американських дослідників Каліфорнійського університету Сан-Дієго. У досить об’ємному матеріалі вчених висловлюється обґрунтована точка зору на тему, яка довгі роки вважалася вузькопрофільною. Шизофренія, як побічний продукт активної розумової діяльності людини, не є згубним явищем, так як була набута людством разом зі здібностями мислити і говорити, вважають фахівці.

Аутисти, здатні перемножувати трьох – і чотиризначні числа і витягувати квадратний корінь, паралельно запам’ятовуючи 5-10 сторінок друкованого тексту, також як і шизофреніки, мають право на прояв поваги до них, як до неординарних особистостей.
Душевний розлад психіки дозволяє багатьом з таких людей творити, створюючи картини, музичні та літературні твори. Саме висока стадія еволюції мозку, разом зі здібностями використовувати мову і пізнавати навколишній світ і вплинула на появу шизофренії як окремого виду сталого захворювання.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

thirteen + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.