Авторські статтіТехно

Через два роки Huawei обійде Apple

Через два роки Huawei обійде Apple. Така смілива заява прозвучала з вуст глави китайського виробника смартфонів Річарда Ю. Вже зараз компанія входить у трійку світових лідерів, що випускають мобільні пристрої, поступаючись Samsung і Apple.

Пан Річард Ю пояснив, що зараз у компанії Huawei все робиться для того, щоб шляхом впровадження передових технологій і модернізації виробництва випередити Apple. Згідно зі статистичними даними, протягом третього кварталу поточного року китайці продали 33,6 мільйона смартфонів. У Apple ця цифра досягла показника в 45,5 мільйонів одиниць, а у Samsung – 75,3 мільйона гаджетів.

До речі, 3 листопада компанія Huawei представила новинку – смартфон Mate 9. Розробникі наділили даний гаджет корисною функцією, що використовує технологію штучного інтелекту. Девайс зможе збирати дані про звички свого власника, і, на підставі цих даних буде робити для користувача легкодоступними ті програми, якими він користується найчастіше. Коли саме девайс відправиться на ринок, поки невідомо, але вже озвучений його цінник – 699 євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України