Вчені: Риба руйнує імунну систему людини

Фахівці з Скриппсовського океанографічного інституту стверджують, що риба може руйнувати імунну систему людини. За словами експертів, вживання риби, яка плаває у забруднених морях і океанах, дуже погано позначається на здоров’ї людей.

Група дослідників, на чолі яких був Амро Хамдуна, запевняють, що стійкі органічні забруднювачі, якими люди навмисно заповнюють різноманітні водойми, накопичуються у м’язовій тканині певних риб. Шкідливі речовини легко обходять «захист» людського організму, із-за чого можуть прикріпитися до білка Р-глікопротеїн (виконує захисну функцію імунітету) і сильно послабити імунну систему людини.

Шкідливі речовини, про які у своїй науковій статті зазначили фахівці, містяться і в пестицидах, і в побічних продуктах нафтохімічної промисловості, а також є у компонент багатьох вогнетривких матеріалів.

Слід зазначити, що вчені впевнені в існуванні подібних речовин не тільки в рибі, але і в таких продуктах, як м’ясо і молоко. Дуже важливою не інформація про те, що для дітей маленького віку стійкі органічні забрудники становлять величезну загрозу. Шкідники збираються в грудному молоці, і організмі, де імунна система тільки продовжує формуватися, майже немає потрібних ресурсів, щоб їм протистояти.

Фахівці вважають отримані результати важливим сигналом для людства, так як екологічним проблемам і боротьбі із забрудненням навколишнього середовища необхідно приділяти належну увагу. Роботу наукових працівників можна знайти в закордонному виданні Science Advances.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh