Авторські статтіНовини

Вчені знайшли нові причини майбутьнього зникнення Всесвіту

Вчені розповіли про три можливі варіанти, при яких Всесвіт розпадеться на частини і в кінцевому підсумку просто перестане існувати. Слід зазначити, що це може відбутися лише через 100 мільярдів років.

Експерти з Технічного університету Лісабона (Португалія) почали вивчати темну матерію у Всесвіті, яка і стане причиною загибелі всього сущого. Вони надали три найбільш ймовірні варіанти розвитку подій. У першому випадку відбудеться ще один великий вибух, по силі рівний  тому, з якого і виник Всесвіт. Другий вказує на ще одну детонацію матерії, але вже не настільки глобальну, проте достатню для зникнення всього навколишнього простору.

Третя теорія говорити про гравітаційний розрив темної матерії, що спричинить за собою повне знищення. Слід зазначити, що більшість експертів схиляються саме до останньої гіпотези, так як вона є найбільш правдоподібною. Вся справа в постійно розширюваному Всесвіті, в якому гравітація розподіляється нерівномірно. В результаті може статися так званий розрив матерії, що призведе до поступового розпаду.

Дослідники детально вивчають всі фактори, які можуть призвести до подібного результату. Незважаючи на це, загибель Всесвіту станеться не раніше, ніж через 100 мільярдів років тому людству не варто турбуватися про таку подію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України