Авторські статтіНовини

Вчені запропонували надсилати космічне сміття на Марс

Керівництво компанії Firefly Space Systems запропонувало надсилати на Марс космічне сміття за допомогою спеціальних буксирів. Мова йде про вийшовші з ладу супутники, а також фрагменти від великих апаратів.

Гендиректор компанії заявивши, що майбутнім колоністам Марса будуть необхідні різні деталі і старе обладнання для того, щоб зробити нове. Щоб не витрачати мільярди доларів на доставку нових запчастин з Землі, можна просто скористатися космічним сміттям, його досить багато обертається навколо планети.

Старі супутники і фрагменти різних космічних апаратів потрібно відправити на Марс за допомогою сонячних електричних самохідних буксирів.
Робота з уламками, за словами вчених, буде схожа для майбутніх космонавтів, на гру у конструктор Lego. Поєднуючи космічне сміття з сучасними деталями, люди можуть отримати різні корисні пристрої, що полегшать життя колонізаторам Марса.

Дана ідея дійсно може полегшити освоєння Червоної планети, однак поки що її складно здійснити через недостатнє фінансування. У Firefly Space Systems немає необхідних коштів на створення обладнання і тестування в космічних умовах. Проблема космічного сміття стоїть вкрай гостро і її необхідно вирішувати на міжнародному рівні.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України