Вчені запропонували надсилати космічне сміття на Марс

Керівництво компанії Firefly Space Systems запропонувало надсилати на Марс космічне сміття за допомогою спеціальних буксирів. Мова йде про вийшовші з ладу супутники, а також фрагменти від великих апаратів.

Гендиректор компанії заявивши, що майбутнім колоністам Марса будуть необхідні різні деталі і старе обладнання для того, щоб зробити нове. Щоб не витрачати мільярди доларів на доставку нових запчастин з Землі, можна просто скористатися космічним сміттям, його досить багато обертається навколо планети.

Старі супутники і фрагменти різних космічних апаратів потрібно відправити на Марс за допомогою сонячних електричних самохідних буксирів.
Робота з уламками, за словами вчених, буде схожа для майбутніх космонавтів, на гру у конструктор Lego. Поєднуючи космічне сміття з сучасними деталями, люди можуть отримати різні корисні пристрої, що полегшать життя колонізаторам Марса.

Дана ідея дійсно може полегшити освоєння Червоної планети, однак поки що її складно здійснити через недостатнє фінансування. У Firefly Space Systems немає необхідних коштів на створення обладнання і тестування в космічних умовах. Проблема космічного сміття стоїть вкрай гостро і її необхідно вирішувати на міжнародному рівні.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh