Вчені прогнозують вимирання тварин у Чорному морі

Наукові працівники бельгійського Льєжського університету висунули чергову гіпотезу про вплив людства на екологію. На цей раз, мова піде про Чорне море. Вчені спрогнозували, що незабаром відбудеться вимирання тварин у Чорному морі.

За словами фахівців, за останні кілька десятків років, близько 40% Чорного моря сильно забруднилися. Верхній шар води відрізняється меншою щільністю. Крім того, покриття більш насичене атмосферним киснем. Вчені виявили кордон, що перешкоджає взаємодії шарів.

Починаючи з другої половини минулого століття, такий бар’єр піднявся з 140 до 90 метрів. Професори вважають, що це пов’язано з глобальним потеплінням і погіршенням якості води. Експерти прогнозують дві катастрофічні події – екологічну і економічну. Якщо ж киснева перепона послабиться, вимирання загрожує всім живим організмам у верхніх шарах моря.

До речі, це складі незручності для відпочиваючих, так як купатися в Чорному морі буде заборонено. Вчені продовжують спостерігати за розвитком подій, а також розмірковують, як боротися з лихом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh