Авторські статтіНовини

Вчені назвали найкращий час для сніданку

Британські дієтологи стверджують, що дуже важливо дотримуватися правильного режиму сніданку. Вони також назвали час, коли це робити краще всього.

Згідно з дослідженнями фахівців з Великобританії самим оптимальним часом для прийняття їжі є одна година після того, як людина прокинулася. Снідати пізніше вже менш корисно для організму, раніше теж. Раннє вживання їжі є ще менш корисним. Так як відразу після сну у людини низький рівень цукру в крові.

Всього правильного режиму харчування дотримується приблизно третина відвсіх опитаних. Інші ж можуть не тільки снідати в інший час, але і не приймати їжу з ранку зовсім.

Самим оптимальним варіантом є сніданок, який крім дотримання часових рамок буде ще і задовольняти вимоги, що до складу. Краще всього з ранку ситно поїсти, щоб зарядитися енергією на весь день особливо важливо це правило для людей, які мають надлишкову вагу, адже якщо вони не отримають зранку нормальну порцію, то приймуть величезну кількість їжі вже пізнім вечором, що погіршує ситуацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України