235 мільйонів років на Землі з’явилися перші динозаври, найбільші з них правили іншими, але пізніше вони всі загинули. Вчені назвали найбільш дивовижних гігантів.
Титанобоа – це вид змій, які барилися на території сучасної Колумбії 61,7—58,7 мільйонів років тому. За своїми формами цей вид нагадував Анаконду – 13 метрів в довжину і вагу більше однієї тони. У хижачки не було отрути, так що свою жертву вона просто здавлювали і ковтала.
Сирійський верблюд досягав зростання близько чотирьох метрів. Він живий, як неважко здогадатися, в Сирії близько одного мільйона років тому. Перші останки тварини були виявлені 12 років тому. Передбачається, що стародавні активно полювали на цього верблюда.
Мозазаври володіли розмірами до 17 метрів. Вони відзначилися масивними зубами, які були пристосовані до розірвання плоті великої здобичі і до дроблення кісток. Полювали вони на інших мозазаврів і плезиозаврів.
Лиоплевродон досягав розмірів близько 25 метрів і ваги понад ста тонн. На відміну від вищеназваних мисливців цей вид полював на велику рибу, молюсків, морських рептилій.
Китова акула – це найбільша з коли-небудь існували акул, а також найбільша з сучасних риб. У довжину вона сягає майже 11 метрів, а вага її перевищує 18 тонн.
Індрикотерії відомі як високі і найважчі з коли-небудь існували сухопутних ссавців. Вони відбулися від родини гиракодонтовых, що барилися на Землі близько 30 мільйонів років тому. Індрикотерії були травоїдними тваринами.
Синій кит – це найбільша нині існуюча тварина, можливо, найбільше з усіх тварин, що коли-небудь жили на Землі. Його довжина становить 33 метри, а вага може перевищувати 150 тонн. Довжина новонародженого дитинчати синього кита досягає цілі 6 — 8 метрів. Для підтримки життя мати годує дитинча 90 літрами молока в день. Однак людський промисел привів до значного зниження поголів’я синіх китів.