Здоров'я

Експерти: Характер чоловіка можна визначити по його трусам

Такий елемент нижньої білизни, як труси, може допомогти отримати деяке уявлення про особистості чоловіка. Висновки експертів щодо переваг у виборі нижньої білизни чоловіками часто є умовними. Найчастіше сильна половина людства вибирає труси посилаючись тільки на відчуття зручності та комфорту.

Експерти з’ясували, що сімейні труси в основному віддають перевагу люблять тримати все під контролем чоловіки. Цю вільну, дихаючу модель нижньої білизни вибирають насамперед традиціоналісти.

Труси у вигляді шортиків в обтяжку воліє абсолютна більшість звичайних чоловіків. Модель «боксерки» відрізняється зручністю і практичністю, кажуть експерти.

Чоловіки, які схильні до самозамилування, а також спортсмени, часто носять плавки. Представники сильної статі, які віддають перевагу цій моделі трусів, дуже часто ретельно стежать за собою, не уявляють життя без тренувань, протеїнових коктейлів, крема по догляду за шкірою і дорогих парфумів.

Володарі трусів з веселим принтом живуть на повну, люблять сексуальні втіхі і незалежно від віку залишаються вічно молодими в душі. Найбільш просунутим варіантом експерти считают вибір чоловіків в сторону відсутність спідньої білизни. Стиль «без трусів» схильні вибирати молоді і дуже просунуті представники сильної статі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.