Авторські статтіНовини

Вчені пояснили природу походження любові

Вчені нещодавно провели дослідження, в результаті якого змогли дізнатися, що людина, незалежно від того, що вона коли-небудь побачила або почула, не зможе полюбити це всім серцем. Любов як багаторівнева емоція виходить з вентральної ділянки мозку, гіпоталамуса і прилеглого ядра, а також багатьох інших життєво важливих областей центрального органу.

Вчені останні два десятиліття активно співпрацюють з філософами, поетами, художниками та іншими творчими людьми, які поставили собі за мету осягнути сам шлях любові. Наукові методики для цього застосовувалися самі різні: від експериментів на тваринах до традиційних обстежень пацієнтів. Застосовувалися також і просунуті радіологічні методи, такі як магнітно-резонансна томографія та позитронно-емісійна томографія.

За словами Олені Фішер, спеціаліста одного з провідних університетів Німеччини з вивчення людських взаємин, любов не можна сприймати, як всебічне поняття, адже, як мінімум, до її складу входить три ключові компоненти: романтика, любов і секс. Кожна з цих частин контролюється тією або іншою областю мозку і робить її максимально багатогранною саме завдяки своїм функціям, а не якимось ефемерним поняттями з області літератури.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України