Вчені пояснили природу походження любові

Вчені нещодавно провели дослідження, в результаті якого змогли дізнатися, що людина, незалежно від того, що вона коли-небудь побачила або почула, не зможе полюбити це всім серцем. Любов як багаторівнева емоція виходить з вентральної ділянки мозку, гіпоталамуса і прилеглого ядра, а також багатьох інших життєво важливих областей центрального органу.

Вчені останні два десятиліття активно співпрацюють з філософами, поетами, художниками та іншими творчими людьми, які поставили собі за мету осягнути сам шлях любові. Наукові методики для цього застосовувалися самі різні: від експериментів на тваринах до традиційних обстежень пацієнтів. Застосовувалися також і просунуті радіологічні методи, такі як магнітно-резонансна томографія та позитронно-емісійна томографія.

За словами Олені Фішер, спеціаліста одного з провідних університетів Німеччини з вивчення людських взаємин, любов не можна сприймати, як всебічне поняття, адже, як мінімум, до її складу входить три ключові компоненти: романтика, любов і секс. Кожна з цих частин контролюється тією або іншою областю мозку і робить її максимально багатогранною саме завдяки своїм функціям, а не якимось ефемерним поняттями з області літератури.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh