Авторські статтіНовини

Народження хлопчиків небезпечніше для здоров’я жінки

Виношування дитини чоловічої статі робить значно більший тиск на організм жінки, ніж виношування дівчинки. Мова йде про різні хімічні речовини, які виділяють немовлята, внаслідок чого викликають запальні процеси у майбутніх мам.

Вчені з Університету Гранаді, Іспанія, розповіли, що народження хлопчика для організму вагітної набагато небезпечніше, ніж народження дівчинки. І справа тут зовсім не в тому, що є незначні відмінності у вазі, які спостерігаються у малюків. Виявилося, що під час виношування плоду діти виробляють і виділяють хімічні речовини, які здатні запускати запальний процес, внаслідок чого ушкоджуються клітини. При цьому, за заявою вчених, хлопчики створюють набагато більше таких хімікатів, порівняно з дівчатками.

Як підсумок, після народження хлопчиків довгострокові ризики, пов’язані із здоров’ям жінок, зростають. Найбільш високо піднімається ризик депресії і хвороби Альцгеймера. При цьому науковці наголосили, що немає ніякої різниці в рівні болю при народженні хлопчиків і дівчаток. Тим не менш, в жіночому організмі можна спостерігати велику ступінь клітинних ушкоджень через більш активне хімічне середовище, яке створюють хлопчики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України