Вчені: Перші знімки Землі з космосу були зроблені 70 років тому

Зовнішній вигляд Землі змінив уявлення людей про космічний простір і перспективи людської цивілізації. Вперше чорно-білі знімки нашої планети були зроблені 70 років тому.

Американська ракета, запущена з полігону в штаті Нью-Мексико, 24 жовтня 1946 року зробилафотографування поверхні Землі з космосу. Це вдалося зробити за допомогою 35-міліметрової камери, яка змогла сфотографувати планету з висоти 105 кілометрів.

На знімку видно не тільки кривизну Землі, але й хмарність над південним заходом Сполучених штатів. Після зйомки ракета впала на землю і розбилася, але плівку з цінними кадрами вдалося врятувати. Камера, встановлена на борту німецької ракети V-2, захищалася спеціальним металевим футляром і збереглася після падіння. Вчені з пошукової команди, побачили зображення на екрані, були дуже раді отримати такі неоціненні знімки.

До речі, до того моменту найвищими були фото, зроблені з повітряної кулі «Explorer II», зроблені з висоти 22 кілометри в 1935 році. А знімки з ракети V-2 перевищували по дальності результат попередніх спроб фотозйомки нашої планети з космосу в п’ять разів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh