Авторські статтіНовини

Вчені: Аеробіка допомагає поліпшити пам’ять у літніх людей

Канадські вчені встановили, що регулярні заняття аеробікою літнім людям допоможуть зупинити погіршення пам’яті, а в деяких випадках і покращити її. Мова йде про прості фізичні навантаження, які не сильно напружують організм.

Вчені відзначають, зазвичай їх колеги акцентують увагу на тому, що необхідно робити, щоб не втратити пам’ять. Але дані дослідники вирішили піти від зворотного і знайти спосіб повернути цей процес назад і допомогти тим літнім людям, які вже втратили частину потенціалу власного мозку.

Дослідники провели експеримент, в ньому взяли участь люди, чий середній вік становив 74 роки. Всі вони протягом 2 місяців регулярно займалися аеробікою, тобто простими фізичними вправами різної інтенсивності. Вчені спеціально підібрали програму, яка не надто навантажить літні організми, але при цьому зможе дати необхідний ефект.

Виявилося, що після такого курсу люди, що мали проблеми з пам’яттю, поліпшили свої результати в цьому напрямку і декількох інших. У них нормалізувалася робота серцево-судинної і нервової системи. Вчені відзначають, літнім людям необхідно взяти до уваги це відкриття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України