Вчені: Нова експедиція відправиться в Арктику по “самий старий лід”

Вчені з Європейського дослідницького центру розпочали чергову експедицію в Арктику. За словами фахівців, в ході місії вони спробують знайти найдавніший лід у світі і дослідити його хімічний склад.

За словами фахівців, в даний час є відомості про лід, якому понад 1,5 мільйона років. При дослідженні його хімічного складу вдалося зробити велику кількість важливих для науки та історії відкриттів. У зв’язку з цим, вчені вирішили повторити експедицію і знайти ще більш старі поклади замерзлої води.

За словами Робетра Малвані з Британської антарктичної служби, на проект було виділено понад 20 мільйонів доларів, більша частина з яких пішла на оновлення апаратури. За допомогою спеціальних приладів вчені тепер зможуть досліджувати поклади льоду на місці без необхідності транспортування артефактів в лабораторію.

Малвані також зазначив, що в експедиції, яка почнеться в грудні поточного року, візьмуть участь 10 кращих європейських фахівців у галузі біохімії. Результати досліджень також планується оприлюднити в процесі вивчення території.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh