Вчені: Незабаром подорож у часі стане реальністю

Подорож у часі незабаром буде реальністю. Про це повідомили вчені з Університету Гріффіта в Австралії, роботи яких вже з’явилися в наукових виданнях за кордоном.

Фахівці впевнені, що паралельні світи дійсно реальні, завдяки чому в майбутньому подорож у часі буде цілком можлива. За їх спостереженнями, наш Всесвіт є лише одним з багатьох вже існуючих. Також уточнюється, що певні світи можуть бути схожими, хоча вони, на думку вчених, «працюють» в різних часових рамках.

Із-за того, що ідея паралельних всесвітів не є новою, вчені побудували свою роботу на вже існуючій теорії «множинності світів». Також вони стверджують, що ці Всесвіти мають великий потенціал, який допомагає їм впливати один на одного. Дослідники вважають, що у випадку, коли подія відбувається в одному світі, у неї з’являється можливість викликати «відлуння» в іншому.

Вчені, які хочуть виявити знаходження інших всесвітів, серйозно зайняті пошуком місць, в яких вони перетинаються. Також фахівці з Гриффітского університету розповіли про основну відміну їхнього від вже існуючих методів. За їх словами є тільки один світ, із-за якого теорія зводиться до механіки Ньютона. З останнього ж випливає, що у випадку існування величезної кількість світів потрібно спиратися на квантову механіку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh