Авторські статтіНовини

Вчені: Незабаром подорож у часі стане реальністю

Подорож у часі незабаром буде реальністю. Про це повідомили вчені з Університету Гріффіта в Австралії, роботи яких вже з’явилися в наукових виданнях за кордоном.

Фахівці впевнені, що паралельні світи дійсно реальні, завдяки чому в майбутньому подорож у часі буде цілком можлива. За їх спостереженнями, наш Всесвіт є лише одним з багатьох вже існуючих. Також уточнюється, що певні світи можуть бути схожими, хоча вони, на думку вчених, «працюють» в різних часових рамках.

Із-за того, що ідея паралельних всесвітів не є новою, вчені побудували свою роботу на вже існуючій теорії «множинності світів». Також вони стверджують, що ці Всесвіти мають великий потенціал, який допомагає їм впливати один на одного. Дослідники вважають, що у випадку, коли подія відбувається в одному світі, у неї з’являється можливість викликати «відлуння» в іншому.

Вчені, які хочуть виявити знаходження інших всесвітів, серйозно зайняті пошуком місць, в яких вони перетинаються. Також фахівці з Гриффітского університету розповіли про основну відміну їхнього від вже існуючих методів. За їх словами є тільки один світ, із-за якого теорія зводиться до механіки Ньютона. З останнього ж випливає, що у випадку існування величезної кількість світів потрібно спиратися на квантову механіку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України