Авторські статтіНовини

Вчені: Застосування цукру дозволить зберегти молодість шкіри

Став відомий новий спосіб зберегти молодість шкіри. У цьому допоможе цукор, проте використовувати його доведеться досить дивним чином.

Як відомо, споживання великої кількості цукру призводить до початку процесу глікозолювання. Фактично це означає, що вплив цукру призводить до розриву білкових сполук еластину, колагену та інших. Всі вони необхідні для збереження здорової шкіри. При цьому солодощі можуть бути використані і для омолодження шкіри. Як повідомляє фахівець у питаннях збереження краси Імельда Берк, цукор відрізняється ефектом натурального зволожувача, який дозволяє залучити вологу в клітини шкіри.

Берк порівнює цукор з медом і додає, що він досить корисний для підтримання пружності шкіри в холодні місяці, а особливо для тих, у кого є схильність до її пересихання. Крім іншого, цукор являє собою природне джерело гліколевої кислоти, яка використовується для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, а також її текстури.

В якості косметичного засобу можна використовувати спеціальну маску. До її складу входять цукрова пудра, змішана з оливковою олією і чайною ложкою меду. Косметологи заявляють, що така методика набирає все більшу популярність, оскільки багато жінок замість того, щоб їсти цукор наносять його на обличчя. Підкреслюється, що при цьому не закликають повністю відмовитися від цукру, але рекомендують істотно обмежити його кількість в своєму раціоні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України