Авторські статтіЗдоров'я

Продукти, які піднімають настрій

Вчені провели ряд експериментів по визначенню продуктів харчування, які не тільки корисні, але і покращують настрій. У результаті стало відомо, що для хорошого самопочуття і ідеальної фігури необхідно щодня харчуватися свіжими фруктами і овочами.

Експерти в області дієтології провели експеримент, для якого запросили респондентів різних вікових категорій. Всіх учасників розділили на три групи, які повинні були харчуватися згідно рекомендацій дієтологів. Перша група харчувалася овочами і фруктами, які видавали дослідники другої групи було запропоновано самим купувати фрукти і овочі видані талони, а третя група – харчувалася відповідно до свого звичного раціону.

Отримані результати порівняли за двома критеріями: корисність і поліпшення емоційного стану організму. З’ясувалося, що ті люди, які регулярно вживали фрукти і овочі в сірому вигляді відчували себе краще за інших, у них відзначили поліпшення в емоційному фоні, а також підвищення працездатності. Тому дієтологи рекомендують регулярно використовувати в своєму раціоні свіжі овочі і фрукти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України