Політика

Сазонов: невже нас чекає повернення Віктора Ющенка?

Сазонов: неужели нас ждет возвращение Виктора Ющенко?
Відомий український блогер Кирило Сазонов на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що, якщо глава Нацбанку Валерія Гонтарєва піде, то дуже цікаво, хто ж очолить НБУ? Людина винна залізно відповідати двом вимогам. Петро Порошенко винен цій людині залізно довіряти, але з ім’я ям цієї людини поки дуже складно.

«З цим проблема – лава запасних у Петра Олексійовича дуже короткою і не всі друзі вже прилаштовані на ключові пости. Друга – судячи по перспективам збитку від блокади гривня скоро пристойно просяде, тобто новий глава НБУ свою політичну кар’єра єру угробити. Хто ж відповідає цим двом вимогам? Невже нас чекає повернення Віктора Ющенка? Інших кандидатів я поки не бачу…», – написав Кирило Сазонов.

Фінансист, президент інвестиційної групи «Універ» Тарас Козак вважає, що всі розмови про зміну керівніцтва Нацбанку просто надумані. «Раджу не брати до уваги чуйні про відставку Валерії Гонтарєвої, домислами про мільярдні крадіжки рефинанса або повідомленнями «експертів», які десь щось від когось чули», – резюмував експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України