Кардинал Зен: Боюсь, що Ватикан зрадить підпільну Церкву в Китаї

Кардинал Джозеф Зен звинуватив Ватикану у зраді підпільної Церкви у Китаї, якою було укладення угоди з урядом.

Єпископ-емерит Гонконгу розповів, що неодноразово писав листи до Папи Франциска, просячи його не укладати угоду з китайським урядом стосовно єпископів, однак не отримав жодної відповіді, інформує Catholic Herald.

Католицька Церква в Китаї функціонує підпільно. Від католиків очікується, що вони приєднаються до Китайської патріотичної католицької асоціації – підконтрольної урядові церкви, єпископів в якій призначає уряд, а не Ватикан. Проте велика кількість вирішують вести підпільний спосіб поклоніння.

Єпископів підпільної Церкви, вірної Ватикану, часто арештовують або переслідують. Раніше цього місяця кардинал Джон Тонг Хон оголосив про те, що Ватикан і Пекін наближаються до укладення угоди щодо призначення єпископів. Він сказав, що Пекін визнає правоПапи накладати вето на єпископів, обраних ними.

Проте кардинал Зен зазначив, що угода з Пекіном є зрадою вірних католиків, котрі змушені жити своєю вірою підпільно і часто потерпають від комуністичного режиму.

«Мені здається, що Папа досить наївний… Він не знайомий з китайськими комуністами. І, на жаль, його оточення теж не розуміється на цьому. Вони дуже помиляються. І я боюсь. Що вони зможуть продати нашу підпільну Церкву. Це було б дуже сумно», – зазначив кардинал.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh