На Далекому Сході несподівано виявили групу білих косаток

Вченим вдалося виявити п’ять білих косаток в північно-західній частині Тихого океану. Відкриття стало приводом для дослідників замислитися: у своєму бурхливому розвитку інбридинг приймає несподівані повороти. Про відкриття стало відомо з публікації в журналі Aquatic Mammals, також про нього повідомляє The Independent.

Нормальне забарвлення цих тварин – чорно-біле. Білий колір викликає підозри у вчених, що його носій хворий, недорозвинений. У науковому середовищі також вважається, що косатки білого кольору отримали його у спадок і помруть молодими.

В серпні 2015 року науковці знайшли групу косаток, в якій було від 5 до 8 білих косаток. Зазвичай їх можна зустріти біля берегів Антарктиди, так як там живуть тисячі інших особин цього виду. Ще не ясно, з чим пов’язаний білий колір цих тварин: альбінізмом або спадковим захворюванням.

Мешкають ці хижаки в групах, чисельність однієї з них може перевищувати 600 особин. У разі, якщо у них забрати навіть одну самку, розмножуватися їм буде набагато складніше.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh