Авторські статтіНовини

На Далекому Сході несподівано виявили групу білих косаток

Вченим вдалося виявити п’ять білих косаток в північно-західній частині Тихого океану. Відкриття стало приводом для дослідників замислитися: у своєму бурхливому розвитку інбридинг приймає несподівані повороти. Про відкриття стало відомо з публікації в журналі Aquatic Mammals, також про нього повідомляє The Independent.

Нормальне забарвлення цих тварин – чорно-біле. Білий колір викликає підозри у вчених, що його носій хворий, недорозвинений. У науковому середовищі також вважається, що косатки білого кольору отримали його у спадок і помруть молодими.

В серпні 2015 року науковці знайшли групу косаток, в якій було від 5 до 8 білих косаток. Зазвичай їх можна зустріти біля берегів Антарктиди, так як там живуть тисячі інших особин цього виду. Ще не ясно, з чим пов’язаний білий колір цих тварин: альбінізмом або спадковим захворюванням.

Мешкають ці хижаки в групах, чисельність однієї з них може перевищувати 600 особин. У разі, якщо у них забрати навіть одну самку, розмножуватися їм буде набагато складніше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України