Психологи назвали головні складові успішного онлайн-знайомства

Науковим працівникам із США вдалося визначити головні критерії успішних онлайн-знайомств. Фахівці впевнені, чітко дотримуючись інструкції, можна досягти успіху на першій зустрічі.

Експерти розробили стратегію, яка допомагає у виборі партнера в інтернеті. Базуючись на ній, можна урізноманітнити свій профіль і залучити більше прихильників. На думку професіоналів, швидкій зустрічі сприяють оформлення запису та подальше спілкування. Якщо ви розміщуєте безліч фотознімків, то кількість переглядів виростає в кілька десятків разів. Коли на знімку видно, що чоловік високий, представниці прекрасної половини будуть сильніше в ньому зацікавлені. Щодо молодих людей, вони найбільше концентруються на фігурі майбутньої дівчини.

Дослідники вивчили 1855 користувачів, зайнятих пошуками своєї другої половинки за допомогою мережі. Вчені ознайомилися з мільйоном віртуальних актів взаємодій між партнерами. Виходячи з статистки, близько 30 мільйонів американців знайшли свою половинку через соціальні мережі або спеціальні сайти знайомств. Отже, спілкування через інтернет не така марна справа.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh