Авторські статтіНовини

Психологи назвали головні складові успішного онлайн-знайомства

Науковим працівникам із США вдалося визначити головні критерії успішних онлайн-знайомств. Фахівці впевнені, чітко дотримуючись інструкції, можна досягти успіху на першій зустрічі.

Експерти розробили стратегію, яка допомагає у виборі партнера в інтернеті. Базуючись на ній, можна урізноманітнити свій профіль і залучити більше прихильників. На думку професіоналів, швидкій зустрічі сприяють оформлення запису та подальше спілкування. Якщо ви розміщуєте безліч фотознімків, то кількість переглядів виростає в кілька десятків разів. Коли на знімку видно, що чоловік високий, представниці прекрасної половини будуть сильніше в ньому зацікавлені. Щодо молодих людей, вони найбільше концентруються на фігурі майбутньої дівчини.

Дослідники вивчили 1855 користувачів, зайнятих пошуками своєї другої половинки за допомогою мережі. Вчені ознайомилися з мільйоном віртуальних актів взаємодій між партнерами. Виходячи з статистки, близько 30 мільйонів американців знайшли свою половинку через соціальні мережі або спеціальні сайти знайомств. Отже, спілкування через інтернет не така марна справа.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України