Авторські статтіТехно

Лептопи Macbook мають серйозну прогалину в програмі захисту

Фахівці виявили серйозну прогалину в програмі захисту лептопів Macbook. Це стосується системи безпеки комп’ютера Find My Mac. Дана функція захисту майже аналогічна розробленій раніше для смартфонів програмі Find My iPhone, правда, дещо ширша за своїм можливостям.

З одного боку, при наявності такої програмки, власник Macbook має можливість знайти свій лептоп, в разі його втрати, або крадіжки. Так само, якщо в цьому є необхідність, він зможе віддалено стерти все з жорсткого диска, або зробити повне блокування пристрою. Тоді зловмисникам вже не доведеться скористатися вкраденим Macbook. Однак при більш уважному ознайомленні з роботою даної функції і її програмкою, комп’ютерні фахівці з’ясували, що систему безпеки Find My Mac легко відключити через досить просту комбінацію натискання кнопок клавіатури. Тим самим власник буде відключений від можливостей, які йому, нібито, гарантували надійний захист ноутбука.
Цим відкриттям, виявивші його особи вже поділилися в мережі з власниками Macbook і попередили про можливу небезпеку. Також направлено звернення до Apple з проханням про усунення «пробоїн» в системі захисту їх продукту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.