Авторські статтіТехно

Вчені наблизилися до створення ліків від ВІЛ

Вчені провели наукову роботу, результати якої показали, що люди, інфіковані ВІЛ, імунну систему яких вразили нейтралізуючі антитіла, що мають зміни, схожі з тими, що є у людей, страждаючих аутоімунними захворюваннями, проте є ключові відмінності, які допоможуть створити ліки від вірусу імунодефіциту людини. Про дослідження розповідається у виданні Science Immunology.

Фахівці досліджували 100 інфікованих ВІЛ, до яких імунітет зміг виробити антитіла, здатні розібратися з вірусом, а також 50 пацієнтів, у яких захисні системи організму не впоралися з недугою. Раніше вчені проводили порівняльний аналіз пацієнтів з ВІЛ і вовчаком (аутоімунне захворювання).

В ході наукової роботи вчені припустили, що схожі порушення, викликали у людей вовчак, якимось поки не поясненим чином, активують антитіла і стимулюють їх до боротьби з вірусом імунодефіциту людини. Дослідники заявили, що для боротьби з ВІЛ вони озброяться знаннями про імунні зміни, що відбуваються при зараженнях в захисних системах організму. Фахівці стверджують, що ще ближче підійшли до того, щоб створити ліки від однієї з найстрашніших хвороб людства.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.