Вчені наблизилися до створення ліків від ВІЛ

Вчені провели наукову роботу, результати якої показали, що люди, інфіковані ВІЛ, імунну систему яких вразили нейтралізуючі антитіла, що мають зміни, схожі з тими, що є у людей, страждаючих аутоімунними захворюваннями, проте є ключові відмінності, які допоможуть створити ліки від вірусу імунодефіциту людини. Про дослідження розповідається у виданні Science Immunology.

Фахівці досліджували 100 інфікованих ВІЛ, до яких імунітет зміг виробити антитіла, здатні розібратися з вірусом, а також 50 пацієнтів, у яких захисні системи організму не впоралися з недугою. Раніше вчені проводили порівняльний аналіз пацієнтів з ВІЛ і вовчаком (аутоімунне захворювання).

В ході наукової роботи вчені припустили, що схожі порушення, викликали у людей вовчак, якимось поки не поясненим чином, активують антитіла і стимулюють їх до боротьби з вірусом імунодефіциту людини. Дослідники заявили, що для боротьби з ВІЛ вони озброяться знаннями про імунні зміни, що відбуваються при зараженнях в захисних системах організму. Фахівці стверджують, що ще ближче підійшли до того, щоб створити ліки від однієї з найстрашніших хвороб людства.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh