Авторські статтіТехно

Вчені: Аспірин допоможе зачати хлопчика

Група дослідників, працюючих в національному інституті здоров’я дітей і розвитку людини провели наукову роботу, в якій взяли участь 1 200 жінок, які раніше мали проблеми з виношуванням плоду. Праця вчених описана у вітчизняних виданнях.

Дослідники пояснили, що дана проблема нерідко виникає із-за запальних процесів у репродуктивній системі жінки. При таких захворюваннях імунна система майбутньої матері сприймає плід, як чужорідний об’єкт і починає боротися з ним, відтинаючи його. За словами вчених, запальні процеси знижують вірогідність народження хлопчика, так як ембріони чоловічої статі більш уразливі. І такі зовнішні подразники, як стрес, шкідливі звички, несприятливе навколишнє середовище також впливають на кількість новонароджених хлопчиків, що в черговий раз вказує на те, що чоловічі зародки слабкіші від жіночих.

У науковій роботі вчені учасниць експерименту розділили на дві групи, в одній з яких добровольці отримували аспірин в помірних дозах, так як він є нестероїдним протизапальним лікарським засобом, а у другій жінкам давали плацебо. За результатами дослідження було встановлено, що перша половина ставала мамами хлопчиків на третину частіше, ніж ті, хто вживав плацебо.

До речі, нагадаємо, що раніше вчені провели інше дослідження про користь аспірину для вагітних жінок. Виявилося, цей протизапальний препарат збільшує відсоток успішних вагітностей серед тих, хто пройшов процедуру штучного запліднення.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.