Вчені: Музична терапія допомагає депресивним дітям

Музична терапія може бути ефективним методом, щоб допомогти дітям і підліткам оговтатися від депресії. Дослідження опубліковане в журналі Child Psychology and Psychiatry.

Вчені зібрали групу з 251 дітей у віці від 7 до 16 років. На думку авторів, діти, які отримали лікування, продемонстрували поліпшення самооцінки і зниження депресії порівняно з контрольною групою, яка отримувала традиційну терапію.

“Ця робота є вкрай важливою з точки зору визначення ефективних видів лікування для дітей і підлітків з поведінковими та психічними проблемами. Висновки, що містяться в нашій доповіді повинні бути розглянуті медичними працівниками при прийнятті рішень про свого роду догляду за молодими людьми, щоб їх підтримати”, – сказав Се Портер, керівник дослідження.

У той час як музична терапія була пов’язана з поліпшеною самооцінкою в минулому, дослідницька група каже, що їх дослідження дає остаточні докази. Забігаючи вперед, вчені планують оцінити, наскільки ефективна музична терапія у порівнянні з більш традиційними методами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh