Авторські статтіНовини

Вчені: Музична терапія допомагає депресивним дітям

Музична терапія може бути ефективним методом, щоб допомогти дітям і підліткам оговтатися від депресії. Дослідження опубліковане в журналі Child Psychology and Psychiatry.

Вчені зібрали групу з 251 дітей у віці від 7 до 16 років. На думку авторів, діти, які отримали лікування, продемонстрували поліпшення самооцінки і зниження депресії порівняно з контрольною групою, яка отримувала традиційну терапію.

“Ця робота є вкрай важливою з точки зору визначення ефективних видів лікування для дітей і підлітків з поведінковими та психічними проблемами. Висновки, що містяться в нашій доповіді повинні бути розглянуті медичними працівниками при прийнятті рішень про свого роду догляду за молодими людьми, щоб їх підтримати”, – сказав Се Портер, керівник дослідження.

У той час як музична терапія була пов’язана з поліпшеною самооцінкою в минулому, дослідницька група каже, що їх дослідження дає остаточні докази. Забігаючи вперед, вчені планують оцінити, наскільки ефективна музична терапія у порівнянні з більш традиційними методами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України