Життя

Чоловіки, які не підходять для шлюбу

Як розпізнати типи чоловіків, сімейні відносини з якими можуть обернутися розчаруванням

Неподходящие для брака мужчины

В нашій країні на рівні менталітету основним життєвим завданням жінки є вийти заміж, причому не пізніше, ніж це зроблять подружки. «Засидітися в дівках»  – страшніше ядерної війни, треба неодмінно сходити в ЗАГС, а вже потім можна виліпити з судженого справжнього принца.

Тому намагатися тверезо оцінювати справжні почуття і особистісні якості партнера якось не заведено – раз погодився на штамп в паспорті, значить, любить!

На жаль, серед женихів трапляються індивідууми, з яких прекрасний принц не виліпиться ніколи. Можна виділити дві основні категорії чоловіків, виходити заміж за яких (або взагалі пов’язувати себе з ними якими-небудь зобов’язаннями) не варто. По-перше, це:

Соціопати

З «страшного» звучання терміна багато роблять висновок, що соціопатія – психічне захворювання, патологія. Зовсім ні, психологи вважають, що це спосіб життя, що виражається в прагненні задовольняти свої бажання, не рахуючись з оточуючими.

На тлі зниженої емпатії, «емоційної тупості», такі прагнення можуть набувати небезпечного, навіть кримінального характеру.

Поведінка соціопатів досить ефектна – вони товариські, сміливі у вчинках, готові дарувати подарунки і здійснювати подвиги «в ім’я кохання», що лестить дамам.

Але «подвиги» на перевірку виявляються ризикованими витівками, а дорогі презенти виявляються не купленими на чесно зароблені гроші, а видуреними обманом, а то й вкраденими. Про любов мова не йде – це просто бажання епатувати публіку.

Соціопатом може бути людина з будь соціального середовища, але як правило це діти успішних бізнесменів, яким з народження закладають в підсвідомість думку про те що, ціль виправдовує засоби.

Батьки дерлися до вершин фінансового благополуччя часто буквально по трупах, ось і діток це не лякає, вони легко розбивають життя, залишають дружин з дітьми без засобів до існування. Тому що їхня мета – жити, як хочеться, а, отже, досягати її доведеться постійно.

Само собою, веселе життя і пошук гострих відчуттів не обходяться без алкоголю, наркотиків. Дівчина для соціопата – ознака статусу, тобто ще один аксесуар, з яким можна поводитися як завгодно.

А дружина вже точно нікуди не подінеться, її дозволяється бити, калічити, якщо вона намагається змінити настільки чудовий спосіб життя коханого. Кількість вбивств з необережності в таких парах найбільш висока.

Оскільки соціопатія не є психічним захворювання, примусового лікування для такого індивіда не буде, а наш соціум, на жаль, відноситься до них необґрунтовано лояльно. І така позиція, безумовно, лише поглиблює проблему, провокуючи все більшу кількість людей жити, не орієнтуючись на соціальні норми.

По-друге, варто виділити категорію чоловіків, яких можна назвати:

«Прилипали»

Риба-прилипала, як відомо, сама не полює, а підбирає здобич супроводжуваного хижака, при цьому не піддає своє життя небезпеці, так як на неї, знову ж таки, полювати бояться.

У людей існує певний тип чоловіків, які самі ні на що не здатні, однак «відблиск» сім’ї, компанії  додає їм привабливості в очах жінок, які шукають другу половину.

Вони  куди простіші ніж  соціопати,  не стануть калічити або вбивати в пориві гніву, але для ролі глави сім’ї підходять нітрохи не більше.

Як правило, «прилипали» — діти забезпечених батьків. Це обумовлено тим, що в бідних сім’ях такі нероби не виживають,  або швиденько скочуються «по похилій» — спиваються, сідають у тюрму.

В багатій родині «прилипала» стильно одягнений, добре вихований і виглядає дуже перспективним чоловіком. Роздивитись, що він існує тільки на гроші батьків відразу непросто. Тим більше коли вони забезпечують сина «приданим» — квартирою, машиною, влаштовують на «теплі місця» вчитися і працювати.

Сидячи на шиї у батьків, а потім, спритно перебираючись під крильце до дружини, «прилипала» може «шукати себе» нескінченно довго. «Вічний студент» —ось ще одна назва таких людей. Отримувати другу, третю освіту, але  “вилітати”  з останнього курсу — це їх відмінна риса.

Вони будуть співати про несправедливість викладачів або раптове усвідомлення неправильності вибору, здатного зруйнувати їхнє життя, а так само придумають ще тисячу виправдувальних причин, але насправді все просто: «прилипала» боїться відповідальності.

Отримавши диплом, доведеться йти працювати, будувати кар’єру, утримувати сім’ю, а це важко і складно, вимагає занадто значного докладання зусиль. Жити на утриманні батьків або перекласти проблему добування грошей на плечі дружини, куди простіше і приємніше.

Спочатку життя з «прилипали» може здатися цікавим. Він сповнений грандіозних планів, про які обожнює розповідати, обіцяти «золоті гори». Але при критичному розборі вчинків  з’ясовується, що всі його розмови – про себе коханого.

Співрозмовник його цікавить не як особистість, а як безтілесна аудиторія, яка може лише трепетно вслухатися і в потрібних місцях підтакувати і захоплюватися. Варто змусити його почати здійснювати мрію, і реакція буде негативною, іноді навіть агресивною.

Якщо знайти йому роботу – він швидко звільниться, а то і розвалить справу. Всі плани «прилипали» — лише повітряні замки, а працювати, домагатися чого-небудь в житті він не вміє, та й не хоче.

У підсумку, коли грошовий потік від батьків вичерпується, а дружина ставить ультиматум необхідності добування засобів до існування, «прилипала» просто виключає сім’ю з свого життя, ще й звинувачує  дружину у всіх бідах.

Жінка часто залишається на вулиці (так як квартиру подарували батьки чоловіка) з дітьми, а то і боргами – «прилипали» обожнюють брати кредити під свої грандіозні задуми, правда, потім просто спускають гроші на себе коханого.

Алкоголь, до речі, теж їх частий супутник – випити і скаржитися, що ніхто його не розуміє – що може бути приємніше?!

Що ж робити, щоб вийти заміж дійсно вдало?

Можна говорити про те, що серцю не накажеш, але необдумане заміжжя це все-таки данина нашої ментальності, небажання виглядати ущербною на тлі окільцьованих подруг. Адже неминуче настане момент, коли стан сліпої закоханості пройде і гідность, а так само недоліки характеру обранця стануть чітко видними .

І якщо виявляться недоліки критичними, від вашої поспішності буде залежати, розлучитеся ви легко, щоб почати все з початку, або опинитеся обтяжені дітьми та іпотекою, тобто зовсім не романтичною відповідальністю.

  Зрештою, якщо чоловік любить, то він погодиться почекати, поки ви придивіться до нього, а ось декілька порад, на що варто звернути увагу і «зняти рожеві окуляри»:

Турбота

Мова не про ритуальні квіти та подарунки у період залицяння, а в здатності виявляти прагнення допомогти вирішити проблеми, захистити. Якщо ви захворієте, він буде обдзвонювати знайомих у пошуках кращого лікаря? Зустріне ввечері після роботи? Так просто буде слухати, не відволікаючись на цікаву телепередачу, допоможе розібратися в ситуації, згадає про прохання?

Самоконтроль

Любов і ревнощі часто йдуть рука в руку, але надмірна ревнивість – зовсім не добре. Недовіра знак неповаги, а не любові. Ревнивець-власник  вважає дружину особистістю – це річ, яка належить йому. Може він заради вас «притримати характер», змінити звичку? Наскільки залежить від думки друзів, сім’ї і готовий піти проти них, якщо до вас будуть несправедливі? А у випадку ваших промахів буде поблажливий так само, як ви до нього?

Дисципліна

Дисциплінованість – це вміння дотримуватися правил, у тому числі і встановлювати їх самостійно. Спонтанність – теж частина життя, іноді приємна, як несподіваний подарунок. Але якщо ви відкладаєте гроші, скажімо, на лікування зубів, а чоловік «за покликом серця» вирішує «подарувати нам» новий крутий спінінг, це не тільки неприємно, але й боляче в самому прямому сенсі слова!

До речі, вміння планувати – теж різновид дисциплінованості. Поцікавтеся у обранця його цілями – тільки не абстрактними, а конкретними  на найближчий період, і подивіться, наскільки успішно вони будуть досягнуті.

Досягнення

Чого ваш коханий досяг в житті, скільки своїх планів виконав? Має звичку доводити справи до кінця або кидає їх на півдорозі – це можна помітити навіть у побутових обов’язках. Звичайно, «щоб стати дружиною генерала, треба вийти заміж за звичайного солдата», і ви будете опорою чоловікові, допоможете домогтися більшого.

Але якщо чоловік «за тридцять» має так і не закінчену освіту, кілька кредитів і кидається з «бізнес-проектами», які змінюються як скельця в калейдоскопі… Швидше за все вам замість щасливого сімейного життя доведеться вирішувати його проблеми, причому навіть вдячності не дочекаєтеся, він буде сприймати вашу працю на кількох роботах як норму, не забуваючи докоряти за погане виконання «домашніх обов”язків» дружини.

Резюмуючи, можна сказати, що любов – це, звичайно, чудово, але від неї бувають діти. Романтична закоханість і сімейне життя – різні речі, не піддавайтеся стереотипам, придивіться до обранця уважніше, і головне – не плутайте свої мрії з реальним життям.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України