Вчені: Молоде покоління віддає перевагу традиційній зайнятості

Молоді люди набагато більше зацікавлені в постійній роботі, ніж прийнято вважати в суспільстві. Про це заявили в консультативній раді з питань кар’єри з Університету ДеВрі в Іллінойсі, США.

Проведене експертами дослідження говорить про те, що 91% опитаних хочуть знайти роботу з традиційним повним днем. В суспільстві побутує думка, що молоді люди не затримуються довго на одному місці і постійно змінюють роботодавців.

Всупереч цьому 81% респондентів заявили, що прагнуть знайти постійну роботу з повною зайнятістю, а для 78% стабільність є головним пріоритетом.
59% опитаних не проти отримати гнучкий графік. Щоденному відвідуванню офісу віддають перевагу 22% респондентів, а 18% згодні працювати з дому. Тільки 1% молодих людей зацікавлений спеціальними пільгами – доставкою їжі, дитячими садками, офісними оздоровчими програмами.

Переважній більшості молодих фахівців вистачає пенсійної допомоги, медстрахівки і оплачуваної відпустки.

Експерти радять роботодавцям не сильно захоплюватися розробкою додаткових новомодних бонусів і божевільних концепцій роботи, щоб утримати працівників. Молодим людям цілком вистачає традиційної системи заохочень, стабільної зайнятості і здорових робочих стосунків усередині колективу.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh