Авторські статтіНовини

Вчені: Молоде покоління віддає перевагу традиційній зайнятості

Молоді люди набагато більше зацікавлені в постійній роботі, ніж прийнято вважати в суспільстві. Про це заявили в консультативній раді з питань кар’єри з Університету ДеВрі в Іллінойсі, США.

Проведене експертами дослідження говорить про те, що 91% опитаних хочуть знайти роботу з традиційним повним днем. В суспільстві побутує думка, що молоді люди не затримуються довго на одному місці і постійно змінюють роботодавців.

Всупереч цьому 81% респондентів заявили, що прагнуть знайти постійну роботу з повною зайнятістю, а для 78% стабільність є головним пріоритетом.
59% опитаних не проти отримати гнучкий графік. Щоденному відвідуванню офісу віддають перевагу 22% респондентів, а 18% згодні працювати з дому. Тільки 1% молодих людей зацікавлений спеціальними пільгами – доставкою їжі, дитячими садками, офісними оздоровчими програмами.

Переважній більшості молодих фахівців вистачає пенсійної допомоги, медстрахівки і оплачуваної відпустки.

Експерти радять роботодавцям не сильно захоплюватися розробкою додаткових новомодних бонусів і божевільних концепцій роботи, щоб утримати працівників. Молодим людям цілком вистачає традиційної системи заохочень, стабільної зайнятості і здорових робочих стосунків усередині колективу.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України