Авторські статтіНовини

Вчені: Маленькі діти розпізнають боржників

Вчені провели дослідження, результати якого показали, що діти віком 3 років здатні розпізнавати боржників. Про це повідомляється в західному науковому браузері Developmental Psychology.

Вчені провели дослідження, до якого були залучені 40 дітей віком від 3 до 5 років. Хлопцям довелося пройти кілька ігор, у яких перед ними постав вибір, якою кількістю спеціальних стікерів поділитися з іграшками тварин. При цьому діти могли дати першому “другу” 2 або 3 наклейки з 6, а іншим– 1 або взагалі жодної.

Далі в рамках експерименту в цій же грі взяли участь дорослі добровольці. Джерелом зазначено, що в досліді зі старшими учасниками обидві іграшки отримували порівну стікерів.

У наступному етапі гри “друг” міг віддячити дитині і віддати їй один стікер, і виявилося, що більшість малюків просили наклейку у тої іграшки, яка “назбирала” більше предметів, ніж інші. Психологи заявили, що така поведінка дітей обумовлено тим, що вони навіть у такому віці вже можуть бачити тих, хто їм що-небудь винен, таким чином проявляючи перші ознаки стратегічної соціальної поведінки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.