Вчені: Маленькі діти розпізнають боржників

Вчені провели дослідження, результати якого показали, що діти віком 3 років здатні розпізнавати боржників. Про це повідомляється в західному науковому браузері Developmental Psychology.

Вчені провели дослідження, до якого були залучені 40 дітей віком від 3 до 5 років. Хлопцям довелося пройти кілька ігор, у яких перед ними постав вибір, якою кількістю спеціальних стікерів поділитися з іграшками тварин. При цьому діти могли дати першому “другу” 2 або 3 наклейки з 6, а іншим– 1 або взагалі жодної.

Далі в рамках експерименту в цій же грі взяли участь дорослі добровольці. Джерелом зазначено, що в досліді зі старшими учасниками обидві іграшки отримували порівну стікерів.

У наступному етапі гри “друг” міг віддячити дитині і віддати їй один стікер, і виявилося, що більшість малюків просили наклейку у тої іграшки, яка “назбирала” більше предметів, ніж інші. Психологи заявили, що така поведінка дітей обумовлено тим, що вони навіть у такому віці вже можуть бачити тих, хто їм що-небудь винен, таким чином проявляючи перші ознаки стратегічної соціальної поведінки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh