Авторські статтіТехно

NASA розповіли, як буде виглядати Земля через 100 років

Співробітники NASA спробували розповісти світовій громадськості про те, як Земля буде виглядати через найближчі сто років. За основу фахівці взяли наявні відомості про глобальне потепління. Як підтверджують фахівці американського аерокосмічного агентства, відхилення від норми доіндустріальної температури запускає цей незворотній процес. Це може відбутися вже до 2030 року.

До кінця цього століття температура у світі буде зростати перманентно і збільшиться в середньому на 3 градуси, якщо порівнювати із сьогоднішнім днем. Всі зміни клімату, однак, не укладаються лише в температурні скачки. У деяких регіонах, де могло бути цілорічне літо, можуть початися різкі заморозки.

Танення льодовиків, яке відбувається із-за глобального потепління, призводить до того, що рівень Світового океану збільшиться більш ніж на метр. Це спровокує значні катаклізми, як наприклад, повне затоплення не тільки дрібних острівців, але і улюблених усіма Мальдів, Сейшел і Фіджі. Більше 4 мільйонів людей залишаться без будинків.

Зростання вуглекислого газу в шарах атмосфери виникатиме через забруднення повітря з боку людини, а також самим процесом глобального потепління. Світовий океан стне із-за цього тепліший, а вже до 2100 він ще й значно окислитися. Загинуть усі мешканці коралових рифів. Навіть мале потепління, зменшіть запаси світової води на 40%.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.