Авторські статтіТехно

Нова система виявляє ознаки депресії в аккаунтах Instagram

Нова система виявляє ознаки депресії аккаунту Instagram. На даний момент інформація, що міститься в мікроблозі, може бути використана для перевірки душевного стану користувача.

При наявності набору інструментів машинного навчання та Instagram вчені з Гарварда й Університету штату Вермонт вирішили провести експеримент. Вони звертали уваги на колірні гами фотографій і розпізнавали риси обличчя різних власників акаунтів. У підсумку фахівці в 70% випадків зуміли визначити наявність психічних або психологічних розладів у того чи іншого користувача мережі.

В ході тестування через програму пройшло більше 40 тисяч знімків від 166 різних особистостей. Команда вчених підкреслює, що їхній діагноз зовсім не претендує на остаточний висновок про депресію, принаймні, поки що.

Однак у своєму науковому протоколі експерти зробили запис про те, що їх проект можна сміливо використовувати в цілях пошуку майбутніх убивць. Цікаво відзначити, що якщо дана програма буде впроваджена і мікроблог власника є відкритим, то не виключено, що в один прекрасний момент він зайде і побачить сповіщення від програми про свою депресію.

Вчені розкрили секрет своїх досліджень. Вони заявили, що головний показник психологічного розладу – частине використання фільтра блакитного відтінку. Чим більше синього на знімках користувачів, тим більше вони схильні до депресивних захворювань. У цей час як повністю здорові люди воліють доповнювати свої фото теплими і яскравими кольорами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України