Авторські статтіНовини

Вчені: Куріння канабісу послаблює творчі здібності людини

Куріння може зменшити творчі здібності людини. Дослідження показало, що люди, які використовують канабіс, були в меншій мірі здатні на мозковий штурм – уявний процес, що має вирішальне значення для творчих здібностей.

“Існує широко поширена думка серед людей, що ці препарати підвищують творчий потенціал. Цей експеримент спростовує це переконання,”, – сказав Мікаель Кував, психолог у Лейденському університеті в Нідерландах. Кував також розповів, що у хронічних користувачів канабісу, процеси мозку, які обробляють помилки, також працюють менш ефективно.

“Важливо, що ми збираємо більше знань про вплив марихуани на здатності людини виявляти помилки. Це може допомогти з програмою лікування наркоманії”, – додав Кував. Крім того, дослідження також показало, що марихуана призводить до порушення активності дофаміну, хімічної речовини в головному мозку, яка важлива для правильної роботи мозку, а також відіграє певну роль у ефективності навчання.

У ході дослідження вчені оцінювали 40 постійних користувачів канабісу, вивчали прямий і хронічний вплив марихуани на функції дофаміну, такі як творче мислення і здатність розпізнавати свої власні помилки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України