Вчені: Куріння канабісу послаблює творчі здібності людини

Куріння може зменшити творчі здібності людини. Дослідження показало, що люди, які використовують канабіс, були в меншій мірі здатні на мозковий штурм – уявний процес, що має вирішальне значення для творчих здібностей.

“Існує широко поширена думка серед людей, що ці препарати підвищують творчий потенціал. Цей експеримент спростовує це переконання,”, – сказав Мікаель Кував, психолог у Лейденському університеті в Нідерландах. Кував також розповів, що у хронічних користувачів канабісу, процеси мозку, які обробляють помилки, також працюють менш ефективно.

“Важливо, що ми збираємо більше знань про вплив марихуани на здатності людини виявляти помилки. Це може допомогти з програмою лікування наркоманії”, – додав Кував. Крім того, дослідження також показало, що марихуана призводить до порушення активності дофаміну, хімічної речовини в головному мозку, яка важлива для правильної роботи мозку, а також відіграє певну роль у ефективності навчання.

У ході дослідження вчені оцінювали 40 постійних користувачів канабісу, вивчали прямий і хронічний вплив марихуани на функції дофаміну, такі як творче мислення і здатність розпізнавати свої власні помилки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh