Авторські статтіНовини

Вчені: Турботливі батьки отримують менше сексу від дружин

Дбайливі батьки, які доглядають за своїми дружинами після народження дітей, рідше вступають у статеві контакти. Таку цікаву тенденцію відкрили дослідники з Канади.

У дослідженні взяли участь 255 сімейних пар з нещодавно народженою дитиною. У результаті спостережень фахівці з Університету Далхаузі помітили, що у молодих сім’ях з однією дитиною батьки, які багато уваги приділяють своїм жінкам, отримують від них менше сексу. Розгорнуті результати дослідження опубліковані в спеціалізованому журналі Journal of Sex and Marital Therapy.

Причини, чому саме так складається сімейне життя у людей, вразили вчених. Виявилося, що матері відчувають менший сексуальний потяг, коли отримують від своїх других половинок багато ласки і турботи. Фахівці пояснюють цей факт наступним чином – у всьому винні невербальні сигнали від чоловіків. Коли батьки приділяють підвищену увагу своєму подружжю після недавніх пологів, то на підсвідомому рівні дають зрозуміти, що секс на даний момент необов’язковий і вони можуть жити і без нього.

Канадські вчені підкреслюють, що результати дослідження неостаточні. Однак навіть якщо у жінок після народження дитини і знижувався потяг до чоловіка, то вони все одно не говорили, що секс їх почав менше задовольняти. У парах, де надають більше знаків уваги один одному, набагато швидше відновлюється статеве життя після поповнення в сімействі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України