Вчені: Турботливі батьки отримують менше сексу від дружин

Дбайливі батьки, які доглядають за своїми дружинами після народження дітей, рідше вступають у статеві контакти. Таку цікаву тенденцію відкрили дослідники з Канади.

У дослідженні взяли участь 255 сімейних пар з нещодавно народженою дитиною. У результаті спостережень фахівці з Університету Далхаузі помітили, що у молодих сім’ях з однією дитиною батьки, які багато уваги приділяють своїм жінкам, отримують від них менше сексу. Розгорнуті результати дослідження опубліковані в спеціалізованому журналі Journal of Sex and Marital Therapy.

Причини, чому саме так складається сімейне життя у людей, вразили вчених. Виявилося, що матері відчувають менший сексуальний потяг, коли отримують від своїх других половинок багато ласки і турботи. Фахівці пояснюють цей факт наступним чином – у всьому винні невербальні сигнали від чоловіків. Коли батьки приділяють підвищену увагу своєму подружжю після недавніх пологів, то на підсвідомому рівні дають зрозуміти, що секс на даний момент необов’язковий і вони можуть жити і без нього.

Канадські вчені підкреслюють, що результати дослідження неостаточні. Однак навіть якщо у жінок після народження дитини і знижувався потяг до чоловіка, то вони все одно не говорили, що секс їх почав менше задовольняти. У парах, де надають більше знаків уваги один одному, набагато швидше відновлюється статеве життя після поповнення в сімействі.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh