Авторські статтіНовини

Ветеринари розповіли, як зупинити поширення собачих хвороб

Ветеринарні фахівці з університету в штаті Огайо випустили оновлене керівництво для того, щоб припинити поширення хвороб серед собак. Поради призначені, в першу чергу, для власників вихованців. Лікарі відзначають, що велика кількість собак в невеликому просторі – ідеальний грунт для передачі хвороб.

Робота самих ветеринарів, як запевняють вони, зможе привести до розробки принципово нових планів боротьби з інфекціями в різних місцях, на зразок розплідників.

«Ветеринарна практика, приблизно, на 30 років відстає від людської в питаннях, пов’язаних з лікуванням інфекційних захворювань. Багатьма ризиками, однак, можна керувати набагато простіше, ніж може здатися», – стверджують ветеринари.

Дослідники вивчили більше ніж 400 наукових робіт, в яких цікавилися лише темою дослідження спалахів захворювань у собак. Природно, вони врахували факт того, що ефективні в одній області методи, можуть виявитися марними в інший, саме тому лікарі і вирішили розробити метод адаптованих рекомендацій.

Серед таких значитися поміщення собак у карантинні групи і уникання з ними контакту, поки вони не одужають. Поверхні у відповідних закладах повинні регулярно дезінфікуватися, а використання спільних іграшок, нашийників або мисок краще уникати. Собакам повинні бути зроблені щеплення проти парвовірусу, аденовірусу, парагрипа і сказу.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України