Ветеринари розповіли, як зупинити поширення собачих хвороб

Ветеринарні фахівці з університету в штаті Огайо випустили оновлене керівництво для того, щоб припинити поширення хвороб серед собак. Поради призначені, в першу чергу, для власників вихованців. Лікарі відзначають, що велика кількість собак в невеликому просторі – ідеальний грунт для передачі хвороб.

Робота самих ветеринарів, як запевняють вони, зможе привести до розробки принципово нових планів боротьби з інфекціями в різних місцях, на зразок розплідників.

«Ветеринарна практика, приблизно, на 30 років відстає від людської в питаннях, пов’язаних з лікуванням інфекційних захворювань. Багатьма ризиками, однак, можна керувати набагато простіше, ніж може здатися», – стверджують ветеринари.

Дослідники вивчили більше ніж 400 наукових робіт, в яких цікавилися лише темою дослідження спалахів захворювань у собак. Природно, вони врахували факт того, що ефективні в одній області методи, можуть виявитися марними в інший, саме тому лікарі і вирішили розробити метод адаптованих рекомендацій.

Серед таких значитися поміщення собак у карантинні групи і уникання з ними контакту, поки вони не одужають. Поверхні у відповідних закладах повинні регулярно дезінфікуватися, а використання спільних іграшок, нашийників або мисок краще уникати. Собакам повинні бути зроблені щеплення проти парвовірусу, аденовірусу, парагрипа і сказу.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh