Авторські статтіТехно

Вчені назвали головну причину розвитку раку грудей

Американські вчені з Університету Північної Кароліни в ході свого недавнього дослідження виявили механізми розвитку метастазуючої форми раку грудей. Серед всіх онкологічних хвороб саме ця форма раку є основною причиною смерті серед жінок. З’ясувалося, що вторинні пухлини трапляються при пересуванні ряду груп згустків мутованих клітин з головного вогнища.

Вчені вирішили проаналізувати і вивчити активності різних частин ДНК в первинної ракової пухлини у 16 пацієнток. Як з’ясувалося, клітини вторинних вогнищ мають відмінність в тому, що мають різні профілі експресії генів. Останнє є характерним тільки для «батьківського» освіти. Це показує те, що метастази починають формуватися із сукупності ракових клітин, які відійшли від головної пухлини і почали мігрувати.

Експерти заявляють, що нове дослідження показує, що більш ефективною при лікуванні і стримуванні ракової злоякісної пухлини є саме комбінована терапія, яка націлена на різні новоутворення злоякісних клітин.

Що стосується вторинних вогнищ, так вони – це просто наслідок мутації, яка сталася у найголовнішою пухлини. Тому, щоб прийняти такий спосіб лікування, варто проходити аналізи шкірного окремого метастази.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.