Вчені назвали головну причину розвитку раку грудей

Американські вчені з Університету Північної Кароліни в ході свого недавнього дослідження виявили механізми розвитку метастазуючої форми раку грудей. Серед всіх онкологічних хвороб саме ця форма раку є основною причиною смерті серед жінок. З’ясувалося, що вторинні пухлини трапляються при пересуванні ряду груп згустків мутованих клітин з головного вогнища.

Вчені вирішили проаналізувати і вивчити активності різних частин ДНК в первинної ракової пухлини у 16 пацієнток. Як з’ясувалося, клітини вторинних вогнищ мають відмінність в тому, що мають різні профілі експресії генів. Останнє є характерним тільки для «батьківського» освіти. Це показує те, що метастази починають формуватися із сукупності ракових клітин, які відійшли від головної пухлини і почали мігрувати.

Експерти заявляють, що нове дослідження показує, що більш ефективною при лікуванні і стримуванні ракової злоякісної пухлини є саме комбінована терапія, яка націлена на різні новоутворення злоякісних клітин.

Що стосується вторинних вогнищ, так вони – це просто наслідок мутації, яка сталася у найголовнішою пухлини. Тому, щоб прийняти такий спосіб лікування, варто проходити аналізи шкірного окремого метастази.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh