Канадські дослідники вирішили в рамках експерименту простежити взаємозв’язок між бадьорить напоєм і старечим недоумством.
Згідно з результатами експертизи, вживання кави зменшує ризик появи хвороби Паркінсона у зв’язку з взаємодією з тау-білками і бета-амілоїдами. В ході вивчення питання були взяті три види арабіки – слабкою обжарювання і сильної обсмаження з кофеїном і без. Позитивний ефект на людський організм продемонстрували саме дві останні різновиди, саме тому був зроблений висновок, що деменцію нейтралізує не кофеїн, а речовина, що виділяється під час смаження.
У загальній складності були розглянуті шість компонентів зерен, в тому числі феніліндани, вони ж антиоксиданти, які з’являються під час термічної обробки. Згідно із заявою одного з дослідників, дана наукова робота є першою, в рамках якої вивчається взаємодія між фенілінданами і білковими структурами, які викликають хвороби Альцгеймера і Паркінсона. Одним з важливих кроків буде дослідження користі даного з’єднання єднання і його здатності проникнення в кровотік.
Однак він зазначає, що дані відкриття не є остаточним свідченням того, що винайдено нові ліки від недуг.