Чехія не буде підписувати пакт ООН з міграції

Чехія не буде підписувати угоду ООН з міграції, прийняття якого очікується у грудні. Відповідне рішення в середу, 14 листопада, ухвалив уряд республіки.

«Чехія вже довгий час займає принципову позицію, що між легальною і нелегальною міграцією є істотна різниця. Наша мета – приймати заходи для запобігання нелегальній міграції. На це були спрямовані й запропоновані нами поправки до угоди, але всі вони були відхилені. Тому уряд прийняв рішення не приєднуватися до пакту», – заявив віце-прем’єр Ріхард Брабек.

Від підготовлюваної угоди ООН з міграції раніше відмовилися США, Угорщина та Австрія.

Всесвітній пакт про безпечного, упорядкованого та регульованої міграції був узгоджений в липні цього року всіма державами – членами ООН, крім США. Документ стосується таких проблем, як мінімізація негативних факторів міграційних процесів, захист та інтеграція мігрантів, а також підвищення доступності шляхів регулярної міграції. Пакт планується підписати за підсумками міжурядової конференції, яка відбудеться 10-11 грудня в Марокко.

Критики документа стверджують, що по суті він є запрошенням для сотень тисяч нелегалів. Хоча пакт не є юридично зобов’язуючим, що підписали його держави добровільно погоджуються надавати мігрантам такий же рівень державних послуг, включаючи медичну допомогу та освіту, як і корінних жителів. При цьому пакт не робить відмінностей між нелегально прибули мігрантами і законослухняними іноземцями.

Крім того, документ рекомендує розглядати як дезінформацію твердження, що міграція є загрозливим явищем, пропонує заборонити висилати мігрантів і всіляко сприяти возз’єднанню сімей мігрантів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh