Чехія не буде підписувати пакт ООН з міграції

Чехія не буде підписувати угоду ООН з міграції, прийняття якого очікується у грудні. Відповідне рішення в середу, 14 листопада, ухвалив уряд республіки.

«Чехія вже довгий час займає принципову позицію, що між легальною і нелегальною міграцією є істотна різниця. Наша мета – приймати заходи для запобігання нелегальній міграції. На це були спрямовані й запропоновані нами поправки до угоди, але всі вони були відхилені. Тому уряд прийняв рішення не приєднуватися до пакту», – заявив віце-прем’єр Ріхард Брабек.

Від підготовлюваної угоди ООН з міграції раніше відмовилися США, Угорщина та Австрія.

Всесвітній пакт про безпечного, упорядкованого та регульованої міграції був узгоджений в липні цього року всіма державами – членами ООН, крім США. Документ стосується таких проблем, як мінімізація негативних факторів міграційних процесів, захист та інтеграція мігрантів, а також підвищення доступності шляхів регулярної міграції. Пакт планується підписати за підсумками міжурядової конференції, яка відбудеться 10-11 грудня в Марокко.

Критики документа стверджують, що по суті він є запрошенням для сотень тисяч нелегалів. Хоча пакт не є юридично зобов’язуючим, що підписали його держави добровільно погоджуються надавати мігрантам такий же рівень державних послуг, включаючи медичну допомогу та освіту, як і корінних жителів. При цьому пакт не робить відмінностей між нелегально прибули мігрантами і законослухняними іноземцями.

Крім того, документ рекомендує розглядати як дезінформацію твердження, що міграція є загрозливим явищем, пропонує заборонити висилати мігрантів і всіляко сприяти возз’єднанню сімей мігрантів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh