Авторські статтіДіаспора

Через рік після убивства українки в Італії таємниця її смерті залишається нерозкритою 

Майже рік тому на півночі Італії знайшли жорстоко вбитою українку Софію Мельник. Італійська поліція висунула версію, що злочин міг скоїти її співмешканець – італієць Паскаль Даніель Албанезе, який опісля наклав на себе руки. Проте справа виявилася не такою простою, як це може здатися на перший погляд.

Через рік після смерті Софії Мельник, молодої українки, яку в переддень Різдва знайшли мертвою у чагарнику на схилі гори, розслідування прокуратури ще не завершилися.

Італійська прокуратура чекає на результат судового подання до представників влади США про доступ до серверів, що дозволить ретельно вивчити профілі Софії у Facebook.

Заступник прокурора Джуліо Капрарола сподівається що після одержання доступу до серверів, стане можливим вивчати вміст профілів Софії та Паскаля Албанезе у соціальній мережі, та прочитати переписку ряду адрес електронної пошти. Слідчі сподіваються знайти там інформацію, корисну для підтвердження гіпотези розслідування вбивства жінки та самогубства її співжителя.

Подання було зроблене кілька місяців тому. Після його розгляду владою США, зараз слід зачекати відповіді провайдера, до якого було надіслано прохання прокурора Тревізо.

В той же час,  прокуратура намагається  з’ясувати секрети, що зберігає жорстких диск, який знайшли в домі загиблих. Дані із них були витерті невідомими.

Чоловіки Софії Мельник

Історія красуні-українки отримала широкий розголос в Італії після того, коли її бездиханне тіло було виявлено у чагарнику у горах, а її співжитель Паскаль Албанесе повісився в своєму домі на вулиці Jona in Cornuda. Про зникнення жінки, було повідомлено в поліцію, проте не Паскалем, а одним геолог із Романьї, з яким Софія проводила вихідні.

За інформацією італійських ЗМІ, українка окрім Паскаля, мала стосунки з кількома чоловіками та заради одного із них хотіла піти від свого співмешканця.

З часом з’явилася інформація про іншого чоловіка у житті Софії, 43-річного радіолога, до якого українка хотіла переїхати жити.

Всі ці факти, ще до знаходження тіла, змушували думати, що зникнення Софії Мельник було не добровільним, а вона стала жертвою злочину. Цю гіпотезу підтвердило виявлення її автомобіля, поблизу містечка Мазер.

Перед католицьким Святвечором, двоє мисливців знайшли тіло через десять днів після зникнення. Її ідентифікували завдяки аналізу ДНК. Тіло було пошкоджене не лише знаряддям убивства, але й часом і тваринами.

Нагадаємо, раніше мати Софії Мельник заявляла, що її доньку справді могли кохати багато чоловіків, але це не означає, що вона відповідала їм взаємністю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України