Вчені: Кава зменшує ризик появи хвороби Паркінсона

Канадські дослідники вирішили в рамках експерименту простежити взаємозв’язок між бадьорить напоєм і старечим недоумством.

Згідно з результатами експертизи, вживання кави зменшує ризик появи хвороби Паркінсона у зв’язку з взаємодією з тау-білками і бета-амілоїдами. В ході вивчення питання були взяті три види арабіки – слабкою обжарювання і сильної обсмаження з кофеїном і без. Позитивний ефект на людський організм продемонстрували саме дві останні різновиди, саме тому був зроблений висновок, що деменцію нейтралізує не кофеїн, а речовина, що виділяється під час смаження.

У загальній складності були розглянуті шість компонентів зерен, в тому числі феніліндани, вони ж антиоксиданти, які з’являються під час термічної обробки. Згідно із заявою одного з дослідників, дана наукова робота є першою, в рамках якої вивчається взаємодія між фенілінданами і білковими структурами, які викликають хвороби Альцгеймера і Паркінсона. Одним з важливих кроків буде дослідження користі даного з’єднання єднання і його здатності проникнення в кровотік.

Однак він зазначає, що дані відкриття не є остаточним свідченням того, що винайдено нові ліки від недуг.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh