Вчені: Жінки за кермом автомобіля поводяться агресивніше від чоловіків

Британські вчені прийшли до висновку, що жінки більш схильні до емоційного впливу оточуючих під часпоїздки за кермом автомобіля. Такі результати були отримані під час спільної роботи з представниками концерну Hyundai.

Для того щоб переконатися в цьому, фахівці вивчили більше сотні випадків поведінки чоловіків і жінок. Кожен з представників був власником власного автомобіля. Вчені звернули увагу на те, що жінки під час поїздки більш емоційно реагують на те, що відбувається навколо, і на це є безліч причин.

Основною фахівці назвали природну поведінку людини. Як правило, емоційний окрас на протязі усього дня більш властивий жінкам, ніж чоловікам. Під час проведення дослідження британські експерти навмисно створювали стресові ситуації на дорозі, щоб зробити висновки, що стосуються дратівливості і агресії при водінні. Вчені вважають, що у жінок присутнє посилене почуття самозбереження, яке разом з материнським інстинктом змушує водити автомобіль більш акуратно, але зовнішні подразники можуть заважати цьому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh