Авторські статтіНовини

Вчені: Жінки за кермом автомобіля поводяться агресивніше від чоловіків

Британські вчені прийшли до висновку, що жінки більш схильні до емоційного впливу оточуючих під часпоїздки за кермом автомобіля. Такі результати були отримані під час спільної роботи з представниками концерну Hyundai.

Для того щоб переконатися в цьому, фахівці вивчили більше сотні випадків поведінки чоловіків і жінок. Кожен з представників був власником власного автомобіля. Вчені звернули увагу на те, що жінки під час поїздки більш емоційно реагують на те, що відбувається навколо, і на це є безліч причин.

Основною фахівці назвали природну поведінку людини. Як правило, емоційний окрас на протязі усього дня більш властивий жінкам, ніж чоловікам. Під час проведення дослідження британські експерти навмисно створювали стресові ситуації на дорозі, щоб зробити висновки, що стосуються дратівливості і агресії при водінні. Вчені вважають, що у жінок присутнє посилене почуття самозбереження, яке разом з материнським інстинктом змушує водити автомобіль більш акуратно, але зовнішні подразники можуть заважати цьому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України