Авторські статтіНовини

Експерти назвали місця, на які краще наносити парфуми

Експерти назвали місця, на які потрібно наносити парфуми для більшої стійкості і поліпшення аромату. За зауваженням кращого парфумера компанії Takasago Стівена Клейса, люди в більшості нехтують областю, яка здатна дійсно зробити запах парфуму на тілі кращим і ефектнішим, зберігши за людиною приємний і привабливий «шлейф».

Йдеться ні про що інше, як про пупок. Фахівці рекомендують наносити кілька крапель духів саме на живіт, тому що він випромінює тепло прямо від центру тіла, що забезпечують більш сильний, стійкий і хороший аромат. На думку Клейса, посилювати запах парфумів зможе будь-яка частина тіла, що виділяє тепло. Люди ж, в основній масі, звикли використовувати парфум на шиї і зап’ястях, однак пупок вважається куди найкращим місцем для цього. Також експерти радять наносити духи на волосся, адже пасма добре вбирають запах і залишають слід, коли людина рухається. Тим не менш, занадто частині зловживання парфуму на волоссі пересушує їх, тому тут головне не переборщити.

Стівен Клейс рекомендує ще наносити парфуми за вухами або на вершину вух. Запах буде триматися довше, тому що ці частини тіла зазвичай жирні. Також «теплі» області – позаду колін і всередині ліктів.
Ще одна порада для дівчат, які збираються одягти сукню: необхідно нанести аромат на внутрішню сторону ікри, тоді при ходьбі буде створюватися тепло, а парфум отримувати «нове життя» протягом всього дня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України