У 2017 році інфекційні хвороби можуть призвести до смерті трьох мільйонів дітей

У 2017 році інфекційні хвороби можуть призвести до смерті трьох мільйонів дітей на планеті у віці до 5 років. Такі невтішні висновки містить доповідь, підготовлена Всесвітньою радою з гігієни.

Головною причиною смертності дітей від інфекційних захворювань називається практично повна відсутність дотримання гігієнічних вимог у багатьох країнах. А  зниженню подібних трагічних випадків на 50% сприяє проста звичка миття рук з милом, що зменшує кількість трагедій від виникнення діареї вдвіччі.

Дуже важливим чинником для зменшення величезної кількості дитячого грипу, застуди і гастроентериту є чистота приміщень, де перебувають діти.

В даний момент кількість дітей у віці до 5 років, які щорічно помирають від пневмонії, досягла показника в один мільйон. Діарея тягне за собою смертність з трохи меншим показником – 700 тисяч. Майже в третині випадків заражень їх джерелом є не вулиця, а приватні будинки, де повністю ігноруються вимоги гігієни. Всього на планеті загальна кількість сімей, які нехтують її вимогами, оцінюється в 50%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh