Авторські статтіНовини

У 2017 році інфекційні хвороби можуть призвести до смерті трьох мільйонів дітей

У 2017 році інфекційні хвороби можуть призвести до смерті трьох мільйонів дітей на планеті у віці до 5 років. Такі невтішні висновки містить доповідь, підготовлена Всесвітньою радою з гігієни.

Головною причиною смертності дітей від інфекційних захворювань називається практично повна відсутність дотримання гігієнічних вимог у багатьох країнах. А  зниженню подібних трагічних випадків на 50% сприяє проста звичка миття рук з милом, що зменшує кількість трагедій від виникнення діареї вдвіччі.

Дуже важливим чинником для зменшення величезної кількості дитячого грипу, застуди і гастроентериту є чистота приміщень, де перебувають діти.

В даний момент кількість дітей у віці до 5 років, які щорічно помирають від пневмонії, досягла показника в один мільйон. Діарея тягне за собою смертність з трохи меншим показником – 700 тисяч. Майже в третині випадків заражень їх джерелом є не вулиця, а приватні будинки, де повністю ігноруються вимоги гігієни. Всього на планеті загальна кількість сімей, які нехтують її вимогами, оцінюється в 50%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України