Вчені: Жінки з татуюваннями легкодоступні в сексуальному плані

У сучасному світі татуювання не є чимось незвичайним. Вони більше не зв’язуються з злочинним світом, протестом або викликом. Зараз тату роблять навіть жінки. Нещодавно група вчених вирішила з’ясувати, як чоловіки ставляться до таких представниць прекрасної статі. Останні вважають, що татуйовані дівчата легкодоступні в сексуальному плані.

Під час дослідження фахівці з’ясували, що чоловіки ставляться до татуйованих жінок по-різному. В основному вони оцінюють таких представниць прекрасної статі не дуже коректно. Виявляється, що якщо чоловік дивиться на дівчину, яка йому сподобалася, а потім переводить погляд на татуювання, то це його починає відштовхувати.

Багато респондентів розповіли, що їм дівчини з татуюванням здаються легкодоступними, які на все згодні і мають часто безладні статеві зв’язки. Також чоловіки вважають, що якщо дівчина з татуюванням погодилася на побачення, то можна відразу розраховувати на секс. Найбільше негативне враження складається, коли татуювання розташовується на відкритому і на видному місці.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh