Авторські статтіТехно

Вчені: Жінки з татуюваннями легкодоступні в сексуальному плані

У сучасному світі татуювання не є чимось незвичайним. Вони більше не зв’язуються з злочинним світом, протестом або викликом. Зараз тату роблять навіть жінки. Нещодавно група вчених вирішила з’ясувати, як чоловіки ставляться до таких представниць прекрасної статі. Останні вважають, що татуйовані дівчата легкодоступні в сексуальному плані.

Під час дослідження фахівці з’ясували, що чоловіки ставляться до татуйованих жінок по-різному. В основному вони оцінюють таких представниць прекрасної статі не дуже коректно. Виявляється, що якщо чоловік дивиться на дівчину, яка йому сподобалася, а потім переводить погляд на татуювання, то це його починає відштовхувати.

Багато респондентів розповіли, що їм дівчини з татуюванням здаються легкодоступними, які на все згодні і мають часто безладні статеві зв’язки. Також чоловіки вважають, що якщо дівчина з татуюванням погодилася на побачення, то можна відразу розраховувати на секс. Найбільше негативне враження складається, коли татуювання розташовується на відкритому і на видному місці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України