Вчені дізналися про взаємозв’язок між облисінням і раком шкіри

Фахівці, з Південно-західного медичного центру Америки, провели дослідження і дізналися, що між облисінням і раком шкіри є взаємозв’язок.

Вчені виявили ген стовбурових клітин SCF, що відповідає за пігментацію волоса. В ході досліду цей ген був видалений з лабораторної миші сірого кольору. В результаті її шерсть стала білого кольору. Фахівці виявили ген, який відповідає за ріст волосся – KROX20. У піддослідних гризунів, при його видаленні, волосся переставали рости. Тварини стали лисими.
Вивчаючи нейрофіброматоз 1 Типу (рідко зустрічається генетичне захворювання, яке характеризується появою пухлин у головному мозку і шкірі), вчені дізналися, чому сивіють і чому людина лисіє.
У своєму дослідженні фахівці встановили результат переміщення стовбурових клітин до цибулині волоса. Таким чином, вони встановили, що клітини з функціонуючими генами SCF і KROX20 рухаються вгору від підстави волосяного фолікула і взаємодіють меланоцитами. Меланоцити відповідають за виробництво пігменту та зростання пігментованих волосся.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh