NASA хоче відправити зонд для дослідження Венери і Сатурна

Американське космічне відомство NASA невпинно просувається в напрямку вивчення космічного простору. Зараз організація розглядає цілу дюжину ідей для задіяння свого роботизованого зонда в Сонячній системі. Можливими цілями агентства є Венера і Сатурн.

Проект NASA під назвою «Нові кордони» спрямований на створення наукових космічних місій. Але вся біда полягає в тому, що бюджет у програми обмежений. Не більше 1 мільярда доларів можуть витратити дослідники в рамках «Нового кордону». У 2015 році «Нові кордони» відправили дослідницький зонд на Плутон для взяття різних проб речовин, які знаходяться на планеті. Пізніше дослідники спрямували свої погляди на Юпітер і астероїд Бенну, де зараз проходять дослідні роботи.

Помічник з наукових місій адміністратора NASA Томас Цюрбюхен стверджує, що відомство намітило вже близько 12 можливих у найближчому майбутньому експедицій. NASA поки не розголошує деталі можливих космічних місій. Проте кожна з них може стати надзвичайно корисною для подальшого дослідження Сонячної системи.

Однією з обраних місій може стати дослідження поверхні комет або південного полюса Місяця. Також в список може увійти взяття проб на Сатурні і вивчення Венери.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh