Техно

NASA хоче відправити зонд для дослідження Венери і Сатурна

Американське космічне відомство NASA невпинно просувається в напрямку вивчення космічного простору. Зараз організація розглядає цілу дюжину ідей для задіяння свого роботизованого зонда в Сонячній системі. Можливими цілями агентства є Венера і Сатурн.

Проект NASA під назвою «Нові кордони» спрямований на створення наукових космічних місій. Але вся біда полягає в тому, що бюджет у програми обмежений. Не більше 1 мільярда доларів можуть витратити дослідники в рамках «Нового кордону». У 2015 році «Нові кордони» відправили дослідницький зонд на Плутон для взяття різних проб речовин, які знаходяться на планеті. Пізніше дослідники спрямували свої погляди на Юпітер і астероїд Бенну, де зараз проходять дослідні роботи.

Помічник з наукових місій адміністратора NASA Томас Цюрбюхен стверджує, що відомство намітило вже близько 12 можливих у найближчому майбутньому експедицій. NASA поки не розголошує деталі можливих космічних місій. Проте кожна з них може стати надзвичайно корисною для подальшого дослідження Сонячної системи.

Однією з обраних місій може стати дослідження поверхні комет або південного полюса Місяця. Також в список може увійти взяття проб на Сатурні і вивчення Венери.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України