Життя

4 звички пар, у яких тривалі стосунки

В тривалих стосунках пари демонструють свою любов, щодня роблячи щось, щоб підтримати один одного. Незважаючи на те, що любляча пара може зробити так, що відносини виглядають легко, насправді це займає деяких зусиль.

Лінда і Чарлі Блум, автори книги «Секрет прекрасного шлюбу», пишуть про пари з тривалими стосунками: «Досвід виховання відносин більше не схожий на зусилля або роботу, він буквально стає результатом любові, яка більше схожа на дар, радісну можливість, за яку ми відчуваємо вдячність і благословення».

4 звички пар, що мають тривалі стосунки

Одна річ, здатна зробити відносини тривалими — це прояв турботи про почуття один одного, роблячи всю емоційну роботу, яку вимагають відносини. Емоційна робота — це те, про що ми так рідко чуємо. Однак психологи, які вивчають це питання, вважають її головним чинником, здатним принести щастя у ваші стосунки.

Дослідники журналу «Сімейних проблем» говорять про емоційний роботі, яку партнери роблять заради задоволення своїх емоційних потреб, покращуючи самопочуття і підтримуючи гармонію. Коли емоційна робота ділиться порівну, у чоловіків і жінок є доступ до емоційних ресурсів своєї сім’ї. Однак, як робота по дому, догляд за дітьми, точно також розподіл емоційної роботи є гендерним.

Жінки зазвичай беруть на себе всю емоційну роботу у відносинах.

Дослідники показують, наскільки важлива емоційна робота для здорових відносин. Партнери з гендерним дисбалансом при емоційній роботі схильні бачити руйнівні вияви шлюбу, що «представляє ризик для здоров’я жінок і допомагає пояснити гендерні відмінності при психологічному стресі».

Для тривалих відносин чоловіки повинні навчитися визначати емоційні сигнали від своїх партнерок, допомагаючи їм звільняти почуття гніву, печалі, страху. Коли чоловік-партнер здатний емоційно підтримувати свого співрозмовника, він набуває навички, необхідні для тривалих відносин.

1. Робота над рішенням проблем

Кожен день пари стикаються з проблемами тільки для того, щоб прийти до більш узгоджених дій. Після чого можна йти на роботу без зайвих обговорень, що сьогодні на обід. Крім того, виникають серйозні проблеми, пов’язані з фінансами, здоров ям, плануванням сім’ї, соціальними зобов’язаннями і т. д.

Пари, що мають тривалі стосунки, дивляться в майбутнє разом. Зазвичай вони мають спільну мету, наприклад, рано йти на пенсію або платити по рахунках за будинок таким чином, щоб залишалися гроші на подорожі. Загальна мета — це загальна проблема, над вирішенням якої працює кожен партнер.

2. Відкрите спілкування

Звичайно, ви говорите зі своїм партнером, але, коли ви вступаєте в тривалі стосунки, ви намагаєтеся зрозуміти свою другу половину, а не просто підтримувати з ним розмову. Ви висловлюєте свою точку зору і просите свого партнера також висловлювати свою думку.

Спілкування — це подарунок, який ви можете подарувати своєму партнеру у вигляді чудової здатності слухати. Непорозуміння можуть бути джерелом напруженості і гніву у відносинах. Запобігти проблеми допоможе ваша особиста присутність при тому, коли ваш партнер говорити. Усуньте сторонні фактори, налагодьте зоровий контакт і не чекайте початок розмови. Задавайте питання про те, що сказавши ваш партнер, цитуючи його. Це потрібно для того, щоб він знав, що ви його розумієте.

Важливість чудового спілкування не може бути перебільшена за умови міцного союзу. Відкрите спілкування також є основою довіра. Парі, що мають тривалі стосунки, нічого не приховують від свого партнера.

3. Створення особливого моменту

Успішні бізнесмени знають, що вивчення робочих моментів необхідно для перевірки засвоєних уроків, що у свою чергу є прекрасною практикою, якої необхідно дотримуватися. В міцних відносинах з вашим романтичним партнером ви також повинні озирнутися назад, щоб подивитися, як пройшов ваш спільний день.

Був отриманий корисний досвід, який ви можете застосувати прямо зараз? Ваш партнер посміхався або сміявся з вами сьогодні? Ви вільні від турбот чи є щось, що вам потрібно зробити, аби зняти це зі своїх плечей? Які речі можуть зробити ваш день ще краще?

Щодня створювати особливі моменти з любов’ю не так вже складно. Все, що потрібно — це добре знати свого партнера і знаходити відповідний момент, щоб зв’язки зв’язати воєдино всі. Подумайте прямо зараз про те, що подобається вашому партнерові.

Наприклад, ви можете обмінюватися зрозумілими тільки вам жартами під час перегляду вашого улюбленого фільму. Особливим моментом може бути ті, коли ви відчуваєте напругу свого партнера і робите йому масаж. Може бути, ваш особливий момент – спільні обійми в ліжку. Ці невеликі, але дуже близькі моменти — ось що робить міцні стосунки ще більш міцними.

4. Підтвердження своїх зобов’язань

Це може звучати банально, але в дійсності, з кожним новим днем, прийнявши рішення залишитися зі своїм партнером, ви проявляєте зобов’язання по відношенню до нього. Подивимося правді в очі: ви вільні і в праві зверни іншого партнера. Але тієї факт, що ви цього не робите, є дуже важливим рішенням, про яке ви навіть не підозрюєте.

Мені знайомий чоловік, який кожний день говорити своїй дружині: «Спасибі, що дозволила мені залишитися поруч з тобою». Донесіть до свого власного розуміння справжню причину рішення залишитися зі своїм партнером. Подумайте про важливість ваших відносин та про те, як вам вдалося стати міцною пара, незалежно від того, як довго тривають ці відносини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eleven − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.