Авторські статтіНовини

В США більшість травм діти отримують стрибаючи на батутах

У дослідженні вчені зі штату Коннектикут спільно з співробітниками дитячого медичного центру в Хартфорді (США) проаналізували національну базу даних за кількістю травм і встановили, що більшість з них отримані на батутах. Результати роботи опубліковані в виданні Pediatrics.

За даними дослідження, в ході якого фахівці вивчили щорічні відвідування американцями невідкладної допомоги, випадки травматизму в парках збільшились у 12 разів. Травми включали зламані ноги, розтягнення суглобів і струс мозку, але 90% дітей і дорослих були звільнені після надання першої допомоги.

В Американській академії педіатрії рекомендують рідше використовувати батути вдома, або в парках, адже показники травматизму на цих атракціонах найбільші. У 2010 році налічувалося 581 відвідування невідкладної допомоги при травмах, отриманих при стрибках на батуті в парку розваг, а в 2014 році – 6 932 звернення по допомогу. За п’ять років кількість парків зросла з 25 до 350 в національному масштабі. У минулому році їх налічувалося вже 460 в Північній Америці, в основному в США, а ще 220 по всьму світу.

Приблизно 65% травм на батуті в парках були у дітей віком від 6 до 17 років, у той час, як близько 20% були у віці від 18 років і старше. Тільки 15% пацієнтів були віком до 6 років, однак більшість маленьких дітей були поранені на домашніх батутах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seven − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.