В США більшість травм діти отримують стрибаючи на батутах

У дослідженні вчені зі штату Коннектикут спільно з співробітниками дитячого медичного центру в Хартфорді (США) проаналізували національну базу даних за кількістю травм і встановили, що більшість з них отримані на батутах. Результати роботи опубліковані в виданні Pediatrics.

За даними дослідження, в ході якого фахівці вивчили щорічні відвідування американцями невідкладної допомоги, випадки травматизму в парках збільшились у 12 разів. Травми включали зламані ноги, розтягнення суглобів і струс мозку, але 90% дітей і дорослих були звільнені після надання першої допомоги.

В Американській академії педіатрії рекомендують рідше використовувати батути вдома, або в парках, адже показники травматизму на цих атракціонах найбільші. У 2010 році налічувалося 581 відвідування невідкладної допомоги при травмах, отриманих при стрибках на батуті в парку розваг, а в 2014 році – 6 932 звернення по допомогу. За п’ять років кількість парків зросла з 25 до 350 в національному масштабі. У минулому році їх налічувалося вже 460 в Північній Америці, в основному в США, а ще 220 по всьму світу.

Приблизно 65% травм на батуті в парках були у дітей віком від 6 до 17 років, у той час, як близько 20% були у віці від 18 років і старше. Тільки 15% пацієнтів були віком до 6 років, однак більшість маленьких дітей були поранені на домашніх батутах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh