Новини з Австрії

Вбити кого-небудь: в Австрії 29-річний чоловік так пояснив жорстоке вбивство на березі річки

Вчорашнє вбивство в Куфштайні: вбивця назвав неймовірний мотив

Увечері в понеділок в тірольському Куфштайні було виявлено труп чоловіка з кількома ножовими пораненнями. У той же вечір 29-річний хлопець з’явився в поліцію і зізнався в скоєному. За його словами, він прийняв рішення вбити кого-небудь кілька тижнів тому.

Близько 18:35 труп чоловіка з множинними ножовими пораненнями верхньої частини тіла і шиї був виявлений в Куфштайні на березі річки Інн. Особистість жертви поки встановити не вдалося. Підозрюваним вважається 29-річний місцевий житель, який ввечері з’явився в поліцію.

Він визнав, що скоїв злочин. Під час допиту чоловік повідомив поліції, що кілька тижнів тому вирішив когось вбити. Він хотів зробити це, щоб бути заарештованим, тому що його більше не влаштовувала його життєва ситуація. За його власними словами, в понеділок він нарешті реалізував цей проект на практиці. Він ретельно вибрав свою майбутню жертву, заманив в засідку і вбив там. Зброю також було виявлено на місці, де, як стверджується, стався злочин. Це звичайний кухонний ніж.

Згідно з поточним станом розслідування, поліція припускає, що 29-річний чоловік дійсно скоїв злочин. Заяви цю людину переконливі і зрозумілі. Прокуратура замовила розтин раніше невідомого тіла. 29-річний чоловік був переведений до слідчого ізолятора поліції Інсбрука.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України