Новини з Австрії

В Австрії старшокласники більше не зобов’язані носити маски

Коронавірус в Австрії: 112 нових випадків, маски обов’язкові тільки в класі, FFP2 в старшій школі скасована, щеплення тепер і в університетах, ЄС прийняв рішення про зняття обмежень на поїздки для вакцинованих людей

В даний час в Австрії налічується 9 759 активних випадків коронавіруса (понеділок). Кількість хворих на 100 000 населення – 19,40. Видужала 624 742. У лікарнях – 219, з них 99 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 401. Вакцинувалися 4 207 867 осіб (53,45%). 27,35% населення Австрії вже має повний захист.

З сьогоднішнього дня учні та вчителі повинні носити маски тільки за межами аудиторії і групових кімнат. Крім того, старшокласники більше не зобов’язані носити маску FFP2. Їм тепер досить простий захисту рота і носа поза класом. Подальше полегшення: хоча фізкультурою слід як і раніше проводити на відкритому повітрі, якщо це можливо, заняття спортом тепер також дозволені в тренажерному залі, де є безпечну відстань. При достатньому безпечній відстані спів і музика на духових інструментах знову дозволені в приміщенні. FPÖ, в свою чергу, закликає покласти край «обов’язковим тестів», а також вимогам до масок в решті частини шкільної будівлі, після того, що вони вважають, що давно визрів.

У березні в Австрії стартували перші програми адресної вакцинації співробітників шкіл і дитячих садів

Тепер вона також починається з пропозицій для все більшого числа університетів. З огляду на варіант вірусу Дельта (B.1.617), який тепер також прибув до Австрії, це, ймовірно, є передумовою для повернення до нормального навчання восени, повністю або, принаймні, в більшій мірі.

Країни ЄС домовилися координувати обмеження на поїздки і поступово їх послаблювати

Передбачається, що повністю вакциновані і люди які перехворіли не повинні зазнавати обмежень на поїздки. Крім того, люди з регіонів з невеликою кількістю інфекцій також повинні мати можливість подорожувати без обмежень. Відповідно, регіони вважаються «червоними» зонами ризику тільки в тому випадку, якщо вони зареєстрували від 200 до 500 нових випадків на 100 000 жителів за 14 днів до цього – чи від 75 до 200, якщо частка позитивних тестів становить більше чотирьох відсотків. Раніше нижні граничні значення становили 50 і 150 відповідно.

Фото: © APA – Austria Presse Agentur

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України