Новини з Австрії

Расистський скандал: Північна Македонія вимагає «найсуворішого покарання» Арнаутовича

Недільна перемога в дебютному матчі збірної Австрії в Бухаресті над Північною Македонією викликала наслідки вже на наступний день

Зірка ÖFB Марко Арнаутович вилаяв свого опонента з Північної Македонії під час святкування гола. Асоціація футболу цієї країни тепер вимагає від УЄФА покарання австрійського форварда. Сам нападник намагається захиститися від звинувачень. «Я не расист і ніколи ним не стану», – підкреслює він.

Арнаутович, як повідомляється, дозволив собі расистські висловлювання в ході дискусій з гравцями суперників. Капітан збірної Австрії Давид Алаба змушений навіть був закривати рот Арнаутович. Стверджується, що Арнаутович образив матір свого опонента албанського походження Езгяна Аліоскі. Крім того, він також зробив принижує жест рукою в бік македонця. Потім після забитого м’яча підбіг до трибуни з македонськими уболівальниками і прокричав, що може «купити всю Македонію». До цього Аліоскі в процесі гри постійно провокував Арнаутовича, що має сербські корені.

У понеділок Арнаутович з’явився перед журналістами для прояснення ситуації. «Це була словесна перепалка в емоціях, як з одного боку, так і з іншого», – сказав нападник. «Однак це не має нічого спільного з політикою або расизмом. Мої друзі, які стали моєю родиною, приїхали з усього світу », – сказав Арнаутович.

Однак для асоціації Північної Македонії цього недостатньо. Вона звернулася до УЄФА з офіційним листом, вимагаючи покарати форварда. УЄФА почав розслідування інциденту за участю гравця збірної Австрії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України