Ватажків сепаратистів потрібно ув’язнити та запровадити жорсткі кримінальні санкції щодо їхніх акцій

“Вся держава знала про можливі провокацій на сході України. У соціяльних мережах протягом двох тижнів називали дату 6 квітня, коли кремлівські агенти в Україні збираються вчиняти заворушення. Правоохоронні органи мали би діяти більш рішуче в цій ситуації, навіть щодо своїх працівників. Коли міліціянт б’є мирного протестувальника кийком, а людину, яка бореться за повалення державного ладу України, захищає – потрібно щось змінювати в самій системі: провести люстрацію в правоохоронних органах і, найголовніше, активно присікти всі спроби фактичного розвалу України”, – заявив 7 квітня 2014 року народний депутат України від ВО “Свобода” Едуард Леонов під час маратону “Єдина країна” на Чорноморській ТРК.

Свободівець також розповів про відомі йому факти підкупу українських військовослужбовців: “Мені достеменно відомо, що командир військової частини в Євпаторії за російський хабар у сумі 200 тисяч доларів здав військову частину, зрадив державу та військових і перейшов на бік Росії. Не сумніваюся, що також серед українських правоохоронних органів діють мережі російських агентів, які купують лояльність та бездіяльність правоохоронних органів. І це не провина нового керівництва МВС, адже з трьохсот тисяч міліціянтів половина готові сумлінно служити українському народові, але друга половина за тисячу рублів готова служити иншій державі”.

Едуард Леонов наголосив, що першочерговим завданням нинішніх керманичів силових структур є локалізація джерел небезпеки, адже на сепаратистські мітинги виходить не більше 500–600 людей, причому вони не представляють місцеве населення, а звезені з усієї України: “Ватажків сепаратистів потрібно ув’язнити та запровадити жорсткі кримінальні санкції щодо учасників цих акцій, тому що кожен із них усвідомлює, що його дії спрямовані на відрив від України великої її частини і переданню окупаційній владі иншої держави. Ці люди – зрадники та злочинці”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh