Авторські статті

Ватажків сепаратистів потрібно ув’язнити та запровадити жорсткі кримінальні санкції щодо їхніх акцій

“Вся держава знала про можливі провокацій на сході України. У соціяльних мережах протягом двох тижнів називали дату 6 квітня, коли кремлівські агенти в Україні збираються вчиняти заворушення. Правоохоронні органи мали би діяти більш рішуче в цій ситуації, навіть щодо своїх працівників. Коли міліціянт б’є мирного протестувальника кийком, а людину, яка бореться за повалення державного ладу України, захищає – потрібно щось змінювати в самій системі: провести люстрацію в правоохоронних органах і, найголовніше, активно присікти всі спроби фактичного розвалу України”, – заявив 7 квітня 2014 року народний депутат України від ВО “Свобода” Едуард Леонов під час маратону “Єдина країна” на Чорноморській ТРК.

Свободівець також розповів про відомі йому факти підкупу українських військовослужбовців: “Мені достеменно відомо, що командир військової частини в Євпаторії за російський хабар у сумі 200 тисяч доларів здав військову частину, зрадив державу та військових і перейшов на бік Росії. Не сумніваюся, що також серед українських правоохоронних органів діють мережі російських агентів, які купують лояльність та бездіяльність правоохоронних органів. І це не провина нового керівництва МВС, адже з трьохсот тисяч міліціянтів половина готові сумлінно служити українському народові, але друга половина за тисячу рублів готова служити иншій державі”.

Едуард Леонов наголосив, що першочерговим завданням нинішніх керманичів силових структур є локалізація джерел небезпеки, адже на сепаратистські мітинги виходить не більше 500–600 людей, причому вони не представляють місцеве населення, а звезені з усієї України: “Ватажків сепаратистів потрібно ув’язнити та запровадити жорсткі кримінальні санкції щодо учасників цих акцій, тому що кожен із них усвідомлює, що його дії спрямовані на відрив від України великої її частини і переданню окупаційній владі иншої держави. Ці люди – зрадники та злочинці”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України